Пластикові та ПВХ підвіконня в Одесі

Наш магазин пропонує в Одесі якісні металопластикові вікна та підвіконня, які можна купити окремо. Асортимент представлений різними виробниками, що пропонують різні рішення в різних цінових категоріях.

Цінові сегменти підвіконь

До підвіконь преміум-класу насамперед належать Данке (Україна, Одеса) та Кристаліт (Росія). Обидва покриваються акриловим німецьким ламінатом Elesgo — дуже міцним і стійким до різних впливів покриттям.

Підвіконня середнього цінового сегменту представлені українським виробником Пластоліт. Незважаючи на більш низьку ціну, ці підвіконня також покриті ламінатом Elesgo — якщо вам потрібна якість за більш-менш доступну ціну і ви прихильник підтримки вітчизняного продукту, то Пластоліт в цьому випадку може стати відмінним вибором.

Підвіконня Крафт (Україна) належать до бюджетного сегменту. Вони покриті ПВХ плівкою — міцним матеріалом, але в багатьох випадках його не можна порівняти з ламінатом Elesgo.

Крім ціни, якості, можливих кольорів і розмірів має значення форма капіносу (вигину). У багатьох виробників вона різна — кожен намагається виділити свою продукцію.

У підвіконь Пластоліт капінос округлої форми, Кристаліт та Крафт мають класичний прямокутний капінос, Данке вирізняються характерним скосом (останнє фото).

Переваги пластикових підвіконь

Разом з іншими елементами віконного інтер'єру — шторами, радіатором, самим вікном і фурнітурою, підвіконня повинно вносити гармонію в сімейний затишок. Пішли в минуле дерев'яні підвіконня, схильні до перепадів вологості та розтріскування — на зміну їм прийшли сучасні технології у вигляді акуратних пластикових підвіконь.

Сучасні підвіконня з ПВХ-матеріалів міцні, не схильні до корозії, впливу вологи та високих температур. Об деякі з них з експериментальною метою гасили недопалки, і після такої «процедури» на поверхні не залишалося сліду! Не залишають сліду і кислоти, розчинники та багато інших хімічно активних речовин. Нарешті, сучасний пластик відмінно протистоїть відкритому вогню та екологічний — часи, коли вироби з пластмаси міцно асоціювалися з хімічним запахом, залишилися в далекому минулому. У наш час навіть бюджетні підвіконня, якщо вони брендові, а не китайський ширвжиток, мають відмінну якість, вони виробляються з дотриманням усіх європейських екологічних норм — це повною мірою можна віднести і до металопластикових вікон. Хтось може вважати дерев'яні підвіконня більш екологічними і логіка в цьому начебто є — деревина беззаперечно вважається одним з найчистіших в цьому відношенні матеріалом. Але така точка зору, як не дивно, може в певному сенсі бути помилковою — варто згадати про всілякі хімічні просочення, що запобігають гниттю дерева, появі цвілі та інших грибків.


Ринок підвіконь в Одесі представлен безліччю брендів. Одні з них європейські, інші — вітчизняні, що працюють на європейському обладнанні за різними ліцензіями. Є й одеські виробники — підвіконня Данке відоме не тільки в Україні, але й країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Наш магазин пропонує продукцію кількох брендів, підвіконня яких мають добре співвідношення ціни та якості. Якщо у вас виникли труднощі з вибором, телефонуйте нашим консультантам і продавцям — вони завжди готові допомогти вам.

Меню розділу вікон