Вікна в Одесі. Установка, гарантія

Наш магазин пропонує мешканцям Одеси та Одеської області (довколишнім районам) віконну продукцію з профілю європейських і вітчизняних виробників. На цій сторінці наведени ознайомчі описи наших вікон, повні характеристики можна отримати, пройшовши за відповідним посиланням в потрібний розділ сайту.

Металопластикові вікна (з ПВХ профілю)

Вся продукція виготовляється з будь-якими розмірами, формами і склопакетами. Процес замовлення металопластикових вікон передбачає завершений цикл від первинного розрахунку вартості вікна, виїзду фахівця для проведення точних вимірів до доставки та установки в будь-якому районі Одеси.

Ми співпрацюємо з декількома заводами, що дає вам вибір виробника вікон, який не слід плутати з виробником віконного профілю.

У НАС ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК З ЗАВОДАМИ
OSNOVA, STEKO, KONKORD і KANTAL

Всі підприємства відомі якісною збіркою і доставляють продукцію своїм транспортом до Одеси. Вікна виготовляються з різних профільних систем, оснащуються різною фурнітурою, тому вибір більш ніж широкий.

Якщо вести мову про профільні системи, то ви можете замовити у нас вікна з профілю KBE, Aluplast, Trocal, Veka, Kommerling, WDS, Osnova, Steko і Konkord. Останні три є власними розробками заводів.

Існують різні профільні системи, але вибір потрібно починати з виробника. Якщо починати з профілю, а потім шукати найнижчу ціну в Одесі на вікна з нього, то замість якісної заводської збірки ви можете отримати гаражну. Суть проблеми розкрита в матеріалі про якість збірки. Його варто прочитати, повірте.

Завдяки відмінній якості, переважна кількість вікон виготовляється з металопластикового профілю німецьких виробників — Trocal, Aluplast, Kommerling та іншіх. Одні більш відомі одеситам, інші менш, але з їх профілів в Одесі зроблено значну кількість віконної продукції.

Кожен із заводів зазвичай налаштовує виробництво на виготовлення вікон з профілів декількох німецьких виробників, і профілю власного виробництва. Відоме ім'я бренду однозначно передбачає більш високі витрати, і якщо вам потрібні недорогі вікна, то варто звернути увагу на власні розробки заводів, що володіють гарною якістю, але більш прийнятною ціною.

В залежності від виробника металопластикові вікна комплектуються високоякісною фурнітурою Maco, Winkhaus, Roto, Siegenia австрійського чи німецького виробництва. Кожен завод використовує в своїх вікнах продукцію одного (рідше двох) вищеперелічених виробників.

Немає сенсу перераховувати відмінності та особливості продукції цих виробників, вони є на сторінці, присвяченій безпосередньо металопластиковим вікнам та в описах продукції заводів. Але один загальний момент є — усі заводи в якості бюджетного варіанту використовують українську фурнітуру Axor, яка міцно зайняла своє місце на ринку пластикових вікон.

Підвіконня

В нашому магазині ви зможете підібрати до пластикових вікон підвіконня різних виробників. Підвіконня «Данке», які завдяки відмінним споживчим якостям завоювали ринки не тільки Одеси, але і України, відносяться до преміум класу. Їх німецьке акрилове покриття Elesgo здатне витримувати значні механічні та температурні впливи. Найкращим чином зарекомендували себе підвіконня Plastolit — як і «Данке», вони виготовляються на німецькому обладнанні, покриті тим же акриловим ламінатом Elesgo, але ціна їх значно нижче.

Найбільш бюджетними є підвіконня Kraft, але ширвжитком їх назвати не можна — в якості покриття в них використовується ПВХ-плівка, вони міцні та екологічно чисті.

Вікна з алюмінію

Вікна з алюмінієвого профілю менш теплостійки, ніж з вікна металопластику, але вони мають свої переваги і область застосування. Вся дверна та віконна продукція з алюмінію, що виготовляється і встановлюється нами в Одесі та Одеській області (прилеглих районах), представлена грецьким брендом Elvial.

Відзначимо, що вікна виготовляються як зі звичайного алюмінієвого профілю, так і «з розривом» — особливою технологією, яка робить вікна більш теплостійкими. Віконні конструкції можуть бути будь-яких розмірів і форм. На всю продукцію надається гарантія.


«Добрий Дім» —
вікна в Одесі та Одеській області

Меню розділу вікон