Сервісні роботи з замками в Одесі.
Замки і замковий сервіс всіх видів

Усі замки, навіть керовані електронікою, містять певну кількість механічних деталей, від яких залежить надійна робота замка. Зайве говорити, що більшість споживачів помічають наявність замка лише тоді, коли він ламається — така вже наша психологія. І думка про те, що замок потрібно змащувати, зазвичай приходить пізно, коли його заклинило і двері не відкриваються. Як приклад наведено найсумнішій варіант, але і таке інколи трапляється.

Наш сервісний центр виконує усі види сервісних робіт з замками в Одесі, включно з найвіддаленішими районами нашого міста. Ми здійснюємо:

Наші майстри мають великий досвід роботи — фірма існує понад двох десятків років і за цей час багато одеситів змогли переконатися в якості наших робіт. Звернемо вашу увагу, що наші ремонтники брали участь в консультаціях і розробці деяких моделей замків, які є одними з найбільш зламостійких в своєму класі та з успіхом встановлюються виробниками в двері жителів Одеси, Одеської області та України.

Ремонт ще одного старого замка.
Навіть наші майстри похилого віку не змогли ідентифікувати його...

Крім сервісних робіт, пов'язаних з замками, ми виконуємо при потребі суміжні роботи з дверима — полотном, обшивкою, петлями і т. ін. Якщо у вас негаразди з замком, але їх чинники криються в невдалій конструкції дверей, то ми зможемо усунути їх. Звичайно, ми не всемогутні, і трапляються ситуації, коли наші майстри виявляються безсилі. Але оскільки ми займаємося установкою дверей та їх виготовленням на замову, тобто знаємо конструкцію дверей зсередини, а не зовні, то таких ситуацій у нас помітно менше, ніж в інших фірмах Одеси, що спеціалізуються на сервісі замків та дверей.

Звертайтеся, ми завжди готові допомогти вам і словом у вигляді поради, і справою. Виклик майстра додому здійснюється за телефоном, розміщеним у нижній частині сторінки.

Сервісні роботи з замками в Одесі

Меню розділу сервісу