Ремонт вхідних дверей в Одесі.
Тюнінг дверей. Виклик майстра додому

Ситуацій, що призводять до ремонту дверей, дуже багато. Чимало і способів усунення неполадок. Головне — виявити причину несправності, якщо це не відвертий злам або аварійне відкриття дверей. Можливо, ваше дверне полотно перекосила панель МДФ, яка набрякла від конденсату вологи через помилки в конструкції двері та не очікуваної вологості навколишнього середовища. А може, ви з силою зачинили двері, коли на порозі виявився камінчик або запальничка. Або каркас ваших вхідних дверей зовсім не розрахований на вагу облицювальних панелей і час зробив свою справу...

Крім конструктивних бувають і проблеми з замками, ручками та іншої дверною фурнітурою. Не рідкість — стара, зношена, зі слабкими замками дверь, яку потрібно просто замінити на нову.

У всіх цих випадках вам на допомогу прийдуть фахівці нашого сервісного центру. Роботи в них дуже багато, і в зв'язку з цим в першу чергу

ми обслуговуємо
клієнтів і покупців нашого магазину.

Просимо вас поставитись з розумінням до такої ситуації та підходу — обслужити всю Одесу ми не в змозі. Якщо ж майстри вільні, ми обов'язково прийдемо на допомогу вашим замкам і дверям.

Що таке тюнінг дверей

Поняття «ремонт дверей» вельми розтяжне і може містити різний зміст. Наведемо кілька прикладів.

У вхідних дверях ламається замок. Викликається майстер, який виконує свої обов'язки. Це ремонт? Безумовно! Через кілька місяців ситуація відбувається знову. А потім ще... Стає зрозуміло, що замок неякісний і його дешевше поміняти. Звичайно, не має сенсу ставити точно таку ж модель — ми ж вже досвідчені люди. Приходить черговий майстер і з'ясовується, що новий якісний замок іншого виробника не підходить до цих дверей. Моделюючи не таку вже фантастичну ситуацію ми підвели вас до поняття тюнінгу дверей.

Тюніг дверей — це зміна конструкції двері, що проводить до усунення причини виникнення несправностей. На відміну від тюнінгу автомобілів, де іх власники часто просто викидають гроші «на вітер», намагаючись довести свою «крутизну», тюнінг дверей часом стає життєвою необхідністю. Бо масивна сталева дверь, повішена на слабкі петлі є смертельною загрозою для будь-якої людини.

Звернемо вашу увагу, що ми не виробляємо наступні види робіт:
• зміна геометричних розмірів дверей
• зміна боку відкривання дверей (перенесення петель на іншу сторону)

Займаючись понад двадцять років дверима і замками, наші майстри бачили різні випадки і приходили на допомогу багатьом одеситам. І якщо у вас виникли проблеми, телефонуйте нам без сумнівів — наш досвід до ваших послуг. Після огляду майстром несправної двері вам буде запропоновано обґрунтоване рішення проблеми з урахуванням ваших бажань. На допомогу вам прийде наш магазин, де можна вибрати потрібні для вас фірмові комплектуючі з нашого величезного асортименту.

Меню розділу сервісу