Перекодування циліндрів (личинок та серцевин) в Одесі

Мабуть, немає людини, яка хоч раз в житті не втрачала б ключі від замка. Зазвичай все закінчується виготовленням копії ключа. Або, якщо ключ важливий, зміною циліндра, званого також вставкою, личинкою або серцевиною. Все логічно і просто, якщо мова не йде про патентовані ключи та циліндри, вартість яких велика.

Не будемо ретельно описувати патентовані циліндри, відзначимо лише, що ці високотехнологічні пристрої мають виняткову стійкість до інтелектуальних методик розкриття, а деякі також до силових. Кожен патентований циліндр має індивідуальну пластикову карту, в якій міститься код (секретна комбінація) ключа. В Одесі найбільш популярні патентовані циліндри Mul-T-Lock, Abloy та Champions фірми Mottura.

Повернемося до початку статті — загублений патентований ключ. Якщо це сталося в місці, де його ніхто не знайде, наприклад, ключ впав в воду під час прогулянки на катері, то виготовлення дубліката буде оптимальним варіантом (нагадаємо, що для копіювання патентованого ключа потрібна карта власника циліндра). Якщо ж ключ загублений на вулиці або вкрадений з сумки, то дублікатом ключа в такому випадку не обійтися — надто велик ризик, що загубленим ключем можуть скористатися зловмисники. У таких випадках допоможе перекодування (перепрошивка) циліндра замка.

Що таке перекодування циліндра

Перекодування циліндра передбачає зміну його секретної комбінації. Доцільність таких дій очевидна — замок не змінюється, не змінюється циліндр, що веде до суттєвої фінансової вигоди в порівнянні з покупкою нового циліндра. При перекодуванні можливі два варіанти, що відрізняються ціною.

Перекодування циліндра з новими ключами

В цьому випадку беруться нові заготовки ключів, на які нарізається код з нової карти, після чого на цей код перекодується циліндровий механізм.
Після цих дій власник замка отримує новий комплект ключів, перекодований циліндровий механізм та його нову карту-паспорт.

Перекодування циліндра зі зміною коду старих ключів

Нові дублікати ключів — це додаткові витрати. З цієї причини іноді варто використати старі ключі, змінивши їх секретний малюнок. Якщо вкрадений один ключ, інші чотири, наприклад, залишаються у власника, чи не так? Змінивши їх код (секретну нарізку ключа) і виготовивши тільки один дублікат замість загубленого, ви фактично отримаєте п'ять нових ключів і нову карту з новим кодом. Вкрадений ключ, зрозуміло, підходити до циліндра вже не буде, оскільки циліндр також налаштовується на новий код. Очевидно, що такий варіант перекодування менш витратний і в Одесі зміну секретного коду існуючих ключів пропонує тільки наш сервіс-центр.

Виключення в обох випадках складають циліндри Mottura Champions C48 та деякі інші такого ж рівня — ключі виготовляються тільки на заводах.

Наш авторизований сервісний центр оснащений фірмовим обладнанням (аналогів якому в Одесі в деяких випадках немає), що дозволяє зробити усі вищеописані дії. Ми маємо відповідні сертифікати компаній Mottura (Італія), Abloy (Фінляндія) і Mul-T-Lock (Ізраїль). Наші майстри в разі необхідності знімуть циліндр, перекодують його, проведуть регламентні роботи і заново встановлять. Ви отримаєте нову карту і новий комплект ключів з гарантією секретності комбінації — нові карти з кодом надаються підприємством-виробником.

Меню розділу сервісу