Зміна довжини циліндрів в Одесі.
Подовження та вкорочення серцевин замка

Сервіс-центр магазину «Добрий дім» здійснює зміну розмірності (довжини) та симетрії циліндрових механізмів в Одесі. Ми є авторизованою точкою по профілактиці і ремонту циліндрів Abloy, Mul-T-Lock, Mottura та інших брендів.

Навіщо потрібно змінювати розмір циліндра

Кожен циліндровий механізм має безліч характеристик. Однією з найважливіших, поряд зі зламостійкістю, є симетрія (розмірність) циліндра — довжина зовнішньої і внутрішньої частин. Зрозуміло, що циліндр з неправильною симетрією в двері не підійде — він буде або втоплений в дверному полотні, або буде виступати, що ще гірше — виступаючий циліндр легко захопити спеціальним інструментом і вирвати зовнішню частину. Замок після цього відкривається викруткою.

Тепер перейдемо до питання про необхідність зміни розмірності. У більшості випадків це потрібно при установці нових вхідних дверей. Розмірність деколи потрібно міняти при установці броненакладок. Деякі мешканці тимчасового житла мають свій циліндр і при зміні квартири забирають його з собою, змінюючи в разі потреби симетрію і секретність. Загалом, випадки можуть бути різні, але важливо одне — будь-яка модифікація циліндра стоїть незрівнянно менше, ніж такий же новий циліндр. На відеоматеріалах з нашого каналу Yotube показаний процес зміни розміру (рос. мовою) на прикладі циліндра Abloy Protec 2 — одному з найбільш зламостійких і надійних механізмів.

У яких циліндрів можна міняти симетрію

Змінювати довжину можна тільки у циліндрів, оснащених модульною технологією. Це переважна більшість патентованих циліндрів — ABLOY, EVVA, BKS JANUS, MOTTURA CHAMPIONS та інших механізмів такого ж рівня. Симетрія не змінюється у китайських та інших циліндрів нижчої цінової категорії. Якщо у вас є питання, телефонуйте нам — ми скажемо, чи можлива зміна довжини вашого конкретного механізму.

Сервісний центр «Добрий дім» —
профілактика, модифікація і ремонт циліндрів
(вставок, личинок, серцевин) в Одесі

Меню розділу сервісу