Термінове відкриття замків в Одесі
Аварійне відкриття авто і вхідних дверей

Фахівці нашого сервіс-центру надають широкий спектр послуг. Але всі напрямки охопити неможливо і тоді на допомогу приходять сторонні фахівці суміжних професій, які не є співробітниками нашої фірми, але щільно співпрацюють з нами. Одним з таких напрямків є екстрене відкривання замків автомобілів і дверей в Одесі. У цій області ми пропонуємо:

Роботи виконує приватний майстер з 20-річним стажем.
Відкриття замків виконується без пошкодження дверей!

Телефон оператора: 067-485-67-61, з 8.00 до 20.00

Наші переваги

Не є секретом, що аварійне відкриття замків в Одесі — ніша досить конкурентна. Варто набрати цей запит в пошуковій системі, щоб переконатися в цьому. Відповідно, майстри бувають різного рівня. Ми можемо розповісти безліч історій, коли молоді хлопці, які позиціонують себе асами відкриття, псують двері дорогих автомобілів, намагаючись аварійно розкрити їх замок — Одеса, як іноді кажуть, велике село і такі випадки одразу стають відомими в своїх колах. Замість цього ми хочемо пояснити вам, чому співпраця з нами буде вигідною для вас.

Досвідченість майстра

Досвід, як то кажуть, нічим не заміниш і не купиш — він або є, або його немає. Як ми вже згадували, досвід нашого майстра достатньо великий, щоб кваліфіковано виконувати абсолютну більшість робіт по відкриттю замків різних видів.

Фінансове питання

Послуги професіоналів завжди коштують багато — ця аксіома не потребує доказів. Але фінансові витрати можна зменшити, якщо звернутися до приватного майстра, у якого немає необхідності оплачувати оренду офісу і нести інші витрати, властиві компаніям. Звернемо вашу увагу, що майстер не є членом нашого сервіс-центру і ми не отримуємо відсотків за кожне відкриття замку або дверей автомобіля. Прониклива людина поцікавиться, в чому ж інтерес нашого магазину. Відповідь ви отримаєте в наступному пункті.

Якісні комплектуючі

Наш магазин є офіційним представником практично всіх відомих брендів, якщо вести мову про виробників замків і циліндрів світового класу. Насамперед це Abloy (Фінляндія), Mottura (Італія), DOM і GU-BKS (обидва Німеччина) і Mul-T-Lock (Ізраїль) — найпоширеніші бренди в Одесі та Україні в цілому. Аварійне відкриття замку іноді передбачає його заміну, що також становить частину витрат. Співпраця приватного майстра з нами означає відсутність ланцюжка посередників, кожен з яких має свій відсоток, а також установку дійсно якісної, фірмової продукції, а не китайських підробок. Як бачите, така ситуація вигідна всім учасникам співробітництва, зокрема і вам.

Додаткові можливості

Завжди можливі ситуації, коли потрібно додаткове обладнання і допомога. В цьому випадку ми готові підключити всю міць нашого сервіс-центру — у нас є власне фірмове обладнання, ми виконуємо безліч робіт з ключами всіх видів, замками і циліндрами (включаючи їх перекодування і перебирання).

Сервіс-центр «Добрий Дім» —
аварійне відкривання замків в Одесі

Меню розділу сервісу