Ремонт блокіраторів (протиугінок) Construct.
Перекодування циліндрів, виготовлення ключів

Наш сервіс-центр, крім зміни секретності звичайних серцевин, виконує перекодування циліндрів Mul-T-Lock, використовуваних в автомобільних замках-блокіраторах (КПП) Construct, виготовлення дублікатів ключів та ремонт цих пристроїв проти викрадення.

Що таке перекодування циліндра

Перекодування (перепрошивка) циліндра передбачає зміну його секретної комбінації. У більшості випадків зміна «секрету» потрібна при втраті або крадіжці ключа. Перепрошивка також доцільна при покупці не нового автомобіля — хто дасть гарантію, що у старого власника не залишився набір всіх ключів машини, включаючи ключі від блокіратора?

Перекодування може проводитися різними способами з різними матеріальними витратами, але в будь-якому випадку вам доведеться зняти блокіратор або сам циліндр та принести його в наш сервіс-центр.

Перекодування циліндра з новими ключами

В цьому випадку на нові заготовки ключів нарізається код з нової карти, після чого на цей же код перекодируется циліндр блокіратора.
Після цього власник замку отримує новий комплект ключів, перекодований циліндровий механізм і його нову карту-паспорт. Старий ключ до циліндра підходити вже не буде.

Різні моделі автоблокіраторів Construct

Можливим ускладненням може стати профіль ключа. Якщо автомобіль привезений з Європи, то профіль ключа блокіратора може відрізнятися від профілю ключів, використовуваних в Україні. Відповідно, заготовки з потрібним профілем може не бути не тільки у нас, але і в інших центрах.

Перекодування циліндра зі зміною коду старих ключів

Якщо автомобілем користуються кілька людей, то виготовлення безлічі дублікатів може викликати певні матеріальні витрати. З цієї причини іноді варто використовувати старі ключі, змінивши їх секретний малюнок — виготовивши тільки один дублікат замість загубленого, ви фактично отримаєте нові ключі та нову карту з новим кодом. Вкрадений ключ, зрозуміло, підходити до циліндра вже не буде, оскільки циліндр також налаштовується на нову систему кодування. Очевидно, що такий варіант менш витратний і в Одесі зміну секретного коду існуючих ключів пропонує тільки наш сервіс-центр.

Як і в попередньому варіанті, перешкодою до перекодировці може стати профіль ключа.

Заміна профілю циліндра

Пропонований варіант дозволить раз і назавжди вирішити проблему профілю ключа. У цьому випадку наші майстри переберуть циліндр і замінять його ротор, званий також плугом (в нього вставляється ключ). В результаті ви отримаєте циліндр з новим набором ключів і картою власника. Профіль ключів буде українським і для замовлення дубліката вам не доведеться бігати по Одесі в пошуках майстерні, де є заготовки з потрібним профілем — зробити копію ви зможете в будь-якому центрі, де є обладнання для ключів Mul-T-Lock.


Наш сервісний центр оснащений фірмовим обладнанням Mul-T-Lock і є авторизованим центром цієї компанії в Одесі. Наші майстри зроблять перекодування та виконають регламентні роботи з вашим циліндром. Ви отримаєте нову карту і комплект ключів з гарантією секретності комбінації — карти з кодом надаються підприємством-виробником.

Ремонт та зміна секретності протівоугонок Construct в Одесі.
Копіювання ключів автоблокіраторов

Меню розділу сервісу