Металопластикові вікна Veka в Одесі

Veka AG — німецьке підприємство, один з напрямків якого — виробництво високоякісних профільних систем для дверних і віконних металопластикових конструкцій. Veka AG існує з 1967 року, перші профільні системи були виготовлені в 1969 році. У наші дні компанія володіє безліччю філій і заводів, що знаходяться в різних країнах земної кулі.

Продукція концерну відома своєю якістю і екологічно чистими компонентами, які не завдають шкоди здоров'ю людини. Профіль сертифікований і відповідає стандартам багатьох країн, зокрема українським. Серед всіх стандартів найцікавіші німецькі — вони найжорсткіші.

«Добрий дім» є офіційним дистриб'ютором
компанії VEKA в Одесі

Профіль виготовляється на заводі Veka AG, побудованому компанією в Броварах. Компанія намагається контролювати виробників вікон зі свого профілю, одним з кращих виробників без жодного перебільшення можна назвати компанію Канталь — вона виготовляє конструкції тільки з профілю Veka, на відміну від інших заводів України.

Коротка інформація про підприємство Kantal

Завод Канталь (Київ) існує з 2007 року. Обсяги виробництва складають близько 4000 віконних конструкцій на місяць. Підприємство оснащене сучасним обладнанням з акцентом на автоматизоване виробництво з розвиненою системою контролю якості.

Всі комплектуючі віконних конструкцій сертифіковані безліччю міжнародних і українських стандартів, включно нормативи екологічної безпеки. Готова продукція компанії також відповідає всім державним і європейським нормам (сертифікат РЄ).

Певне уявлення про виробництво може дати процес установки склопакета за технологією Bonding. Відеоматеріал взято з сайту виробника, в ньому присутній музичний фон, зменшіть гучність, якщо потрібно.

Металопластикові вікна Veka в Одесі від виробника ви можете замовити в нашому магазині. У нас безпосередній контакт з інженерами компанії Канталь, ми зможемо вирішити всі технічні питання. Підприємство організовує власним транспортом доставку продукції в Одесу, установка виконується майстрами нашого сервіс-центру.

Якість збірки

Канталь завдяки високій автоматизації і відповідальності робітників забезпечує відмінну якість збірки — за час співпраці у наших установників не було жодного суттєвого нарікання. Повірте, щодо виробників таке буває рідко.

Дуже важливо відрізняти виробника профілю від виробника вікон — з самого якісного профілю можна виготовити неякісні вікна. Багато хто вважає, що вибравши хороший профіль, вони отримають хороші вікна, але це поширена помилка.

У мережі є цікавий негативний відеоматеріал, що стосується профілю Veka. Порушення дуже істотні — в профілі не виявилося металевого армування, заявленого збирачем вікон. Це і є неякісна збірка — настійно рекомендуємо до прочитання статтю про якість збірки вікон, де цей випадок розглянутий докладно.

Канталь є рекомендованим виробником заводу Veka. Veka намагається контролювати виробників вікон зі свого профілю, але очевидно, що зробити це досить складно, якщо можна взагалі — якщо ви читали матеріал про якість збірки, то зрозумієте, про що йде мова. Але в разі КАНТАЛЬ такі випадки виключені, якість збірки, нагадаємо, дуже добра.

Профільні системи

Модельний ряд профілів Veka широкий, але вкрай рідко буває так, що який-небудь виробник вікон виготовляє конструкції з усього модельного ряду, якщо тільки це не його власний профіль (зазвичай українського виробництва). Канталь вибрав дві моделі профілю Veka серії Softline, які є універсальними — вони відповідають вимогам всіх кліматичних зон України.

одеса софтлайн 70

Технічні характеристики профілю Softline 70

 • Кількість камер профілю — 5
 • Монтажна глибина — 70 міліметрів
 • Товщина стінок — 3 мм (клас A)
 • Внутрішнє армування — є (металевий профіль)
 • Колір поверхні — білий, темно-коричневий, темно-сірий, карамельний
 • Опір теплопередачі — 0,83 м2С/Вт
 • Товщина склопакета — до 40 міліметрів
 • Контурів ущільнень — 2
 • Кольори ущільнень — чорний, сірий, карамельний
 • Європейські сертифікати — RAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001: 2000

Softline 70 — один якісних профілів класу А (з товстими стінками), який повною мірою підходить до кліматичної зони Одеси. Він товстий і теплий, має відмінну жорсткісь і теплостійкість, більш ніж достатню для нашого регіону.

профіль Veka в Одесі

Технічні характеристики профілю Softline 82

 • Кількість камер — 7
 • Монтажна глибина — 82 міліметри
 • Товщина стінок профілю — 3 мм (клас A)
 • Внутрішнє армування — є (металевий профіль)
 • Колір поверхні — білий, темно-коричневий, темно-сірий
 • Опір теплопередачі — 1,06 м2С/Вт
 • Товщина склопакета — до 44 міліметрів
 • Контурів ущільнень — 3
 • Кольори ущільнень — чорний, сірий
 • Європейські сертифікати — RAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001: 2000

Якщо вести мову про Softline 82, то це один з найбільш теплостійких профілів серед всіх виробників. З нього виготовляють конструкції елітного класу, в сукупності з «теплим» склопакетом ви отримаєте максимально тепле і міцне вікно. Чи потрібен такий рівень теплостійкості в Одесі з її досить теплими зимами — це добре запитання, але жорсткість і міцність зайвими не бувають.

Оскільки профіль випускається різного кольору (колір в масі), то з нього можна виготовляти ламіновані конструкції, колір профілю яких буде максимально наближений до кольору плівки — вікна будуть здаватися єдиним монолітом, на відміну від конструкцій з темним ламінуванням і білим профілем.

Канталь пропонує досить великий вибір різних фактур плівок, серед яких є базові покриття та нестандартні. Базові плівки наведені на ескізі.

Виготовлення ламінованих конструкцій з базових кольорів відбувається довше звичайних вікон з білого профілю, нестандартні покриття віднімають ще більше часу — такі технологічні особливості присутні у всіх заводів без винятку. Цінова політика така: конструкції зі стандартного білого профілю мають одну ціну, ламіновані базовим покриттям коштують дорожче, нестандартна ламінація найдорожча.

Склопакети

Завод оснащує свої конструкції різними склопакетами відомої швейцарської компанії Glastroesch як в звичайному виконанні, так і з енергозберігаючим покриттям Silverstar ENplus.

Основу теплозберігаючих склопакетів складають низькоемісійні (енергозберігаючі) стекла, найпоширенішим з яких є I-скло (I-glass).

Докладно дізнатися про роботу скла ви зможете, пройшовши за посиланням, а тут коротко відзначимо, що енергозберігаючі стекла містять з одного боку спеціальне напилення. Завдяки йому здійснюється відбиття теплових хвиль назад в приміщення. Скло встановлюється напиленням всередину склопакета, тому пошкодити його неможливо.

в порівнянні зі звичайним склом,
енергозберігаюче забезпечує збереження тепла в будинку до 40%!

Значні показники, погодьтеся. Саме вони зробили в останні роки використання енергозберігаючого скла чи не стандартом, особливо в Одесі — з огляду на теплі одеські зими, однокамерний склопакет з низькоемісійним склом дозволить забезпечити нормальну температуру і рівень її заощадження в житлі. Додатковий рівень заощадження дасть закачування аргону в камери склопакету та використання двокамерного склопакету (з трьома стеклами).

Ще більшою мірою підвищити збереження тепла в будинку можна використанням двокамерного склопакету, в якому одне скло енергозберігаюче, середнє звичайне, а третє мультифункційне.

Мультифункційне скло, зване також всесезонним, на відміну від енергозберігаючих, працює цілий рік — влітку воно не пропускає в приміщення ультрафіолет і спеку, взимку зберігає в ньому тепло. Для Одеси таке рішення є досить цікавим, і при закачуванні аргону ви отримаєте найтепліший склопакет — кращого варіанту в наш час не існує.

Поворотно-відкидна фурнітура

Канталь комплектує свої конструкції німецькою фурнітурою Winkhaus (серія activPilot) або Siegenia (серія Titan AF). Обидва бренди відомі, особливо Winkhaus, їх використовують багато виробників високоякісних вікон.

Серія activPilot належить середньому ціновому сегменту, вона містить різні моделі фурнітури з різними технічними особливостями, покликаними задовольнити конкретні вимоги покупця — мікропровітрювання, фіксацію стулки, приховані петлі, антизламі цапфи та інші рішення.

Фурнітура Titan AF володіє якістю, властивій всій німецькій продукції — вона покрита гальванічним шаром «титан-срібло» або покриттям типу «нержавіюча сталь», все елементи литі.

Будь-яка фурнітура може бути як звичайною, так і у зламостійкій модифікації, яка буде вельми актуальною для жителів перших і других поверхів, особливо в спальних районах Одеси. Протизламна фурнітура оснащена грибоподібними головками цапф, що не дозволяють розкрити віконну стулку методикою віджиму (читати про методики зламу вікон).

Згідно зі статистичними даними, віджиманням в Одесі розкривається близько 70% металопластикових вікон. Технологія ця проста, для неї потрібен лише ломик або потужні викрутки, і якщо ви житель граничних поверхів, то варто задуматися про її використання.

На нашому сайті є опис роботи протизламної фурнітури з відеоматеріалом, де проводиться тестовий злам саме вікон Veka, виготовлених заводом Канталь. Матеріал досить цікавий і з ним безперечно варто ознайомитися.

Порядок замовлення і виконання робіт

Для замови металопластикових вікон Veka в Одесі вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким способом.

 1. Ви повідомляєте нам приблизні розміри конструкції та її особливості (можна від руки накидати просте креслення і скинути його на пошту або вайбер).
 2. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і ви отримаєте первинний розрахунок вартості.
 3. Якщо ціна виявиться підходящою, до вас приїде мастер для проведення точного виміру.
 4. Після цього вам доведеться приїхати в наш магазин, зробити первинний внесок та підписати наші гарантійні зобов'язання і договір, в якому обумовлені всі деталі (склопакет, розміри, способи замикання та інше), а також обсяг робіт (чи потрібно знімати старі вікна, чи потрібно при цьому їх збереження та інше).
 5. Після підписання відправляється заявка на завод-виготівник, в обумовлені терміни конструкція буде виготовлена і доставлена до Одеси на склад.
 6. Ми телефонуємо вам, в обумовлений час наші фахівці виконають установку в будь-якому районі Одеси. Оплата залишку здійснюється у вас вдома.

Чому саме профіль Veka

Вікна, зроблені на базі профілів Veka, є якісним продуктом (при якісній збірці). Незважаючи на те, що профіль виготовляється в Україні, його повною мірою можна назвати німецьким, оскільки сам завод німецький. Погодьтеся, якби завод знаходився в Угорщині, профіль все одно називали б німецьким.


Без жодних сумнівів, багато з перерахованих якостей властиві профілям інших виробників. Ба більше, як ми вже згадували, якість збірки важливіше самого профілю. Але концерн Veka є одним з лідерів у виробництві профільних систем, а завод Канталь забезпечує високу якість збірки. Сукупність цих факторів дасть вам вікна, з якими ви забудете про шум і холод. Цей профіль не деформується влітку від спеки, як буває з профілями, які встановлюються в новобудовах. А склопакети не почнуть пітніти і текти від різниці температур.

Вікна Veka в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу вікон