Замок для автівок Viro Van Lock в Одесі

Вантажні перевезення іноді закінчуються крадіжкою вантажу — стандартні рішення не забезпечують високий рівень протистояння зламу, особливо силовому. Посилений навісний замок Viro Van Lock зможе підняти зламостійкість на новий рівень.

Італійська компанія Viro (Віро) заснована в середині минулого століття. У наш час це велике підприємство, продукція якого вирізняється якістю та відповідає вимогам європейських стандартів, які регламентують надійність і зламостійкість замкової продукції.

Опис замку Viro Van Lock (Віро Ван Лок)

Замок призначений для монтажу на дверях різних транспортних засобів, де потрібні підвищені вимоги до збереження вантажу — він протистоїть висвердлюванню, болгарці, збиванню, віджиманню ломиком та іншим руйнівним діям.

Корпус замка являє суцільнометалевий ковпак із загартованої сталі, всередині якого знаходиться 7-піновий циліндр з ключами англійського типу. Корпус покритий багатошаровим гальванічним покриттям, стійким до атмосферних впливів, насамперед вологи. Діаметр внутрішньої дужки — 1 см. З корпусу замка виходить сталевий трос, що пропускається через отвір в кузов або салон автівки, за допомогою якого замок відкривається з внутрішньої частини машини.

Монтаж замка

На стулки бічних або задніх дверей приклеюється схема розмітки на липкому папері, що входить в комплект. Після просвердлювання отворів схема відривається і на одній із стулок встановлюється монтажна пластина, перед якою розміщується гумова прокладка. Пластина кріпиться за допомогою двох болтів і заклепок, які також входять в комплектацію. Потім на пластину монтується замок, притягаючись болтами з внутрішнього боку дверей. Перед монтажем замка через отвір пропускається трос, після монтажу замка усі кріпильні отвори закриваються корпусом замка, стаючи недоступними для зламника. Потім кріпиться друга пластина, під неї також ставиться гумовий ущільнювач, а при потребі — сталеві прокладки, якщо є розбіжність дверних стулок. Наочний опис комплектації та монтажу наведено на відео нашого каналу Youtube (рос. мовою).

Комплектація

Окрім самого замка, комплектація містить 3 ключа, монтажні пластини, набір гумових ущільнювачів і сталевих підкладок для регулювання висоти, трос і фурнітуру для відкриття замка зсередини, а також повний набір кріпильних елементів та схеми розмітки на папері з липкою основою.

Відкрити меню розділу