Майстер-системи з навісних замків

Наш сервіс-центр пропонує розробку і створення майстер-систем (систем майстер-ключа) з навісних замків різних виробників. Складність системи залежить від бренду і конкретної моделі замка.

Однорядні системи

Системи такого типу є найпростішими — один ключ відкриває потрібну кількість замків (див. ескіз). Така комбінація звана однорядною, її можна створити з замків Mul-T-Lock, Abloy і Mottura — ці бренди є лідерами світового класу c відповідною ціною і рівнем надійності.

Якщо вам потрібен дешевший варіант, то однорядну систему можна виготовити з замків Tokoz (Чехія) і замків Чезам (Чебоксарский завод, Росія), які є в повному розумінні «народними» — вони мають доступну вартість і використовувати їх можна де завгодно.

Складні майстер-системи

Системи зі складною ієрархією виготовляються тільки з навісних замків Mul-T-Lock, Abloy і Mottura. Їх комбінація та рівень доступу ключів можуть бути різними, в залежності від того, що вам потрібно. Одним з поширених варіантів є схема «головного майстер-ключа», наведена на ескізі.

Отримати більш розгорнутий опис і інші варіанти систем майстер-ключа ви зможете на нашому сайті, пройшовши за посиланням. Описи наведені для циліндрових замків, але всі варіанти ми зможемо зробити на базі навісних — вам потрібно лише звернутися в наш сервіс-центр.


Магазин «Добрий Дім» —
збірка систем «майстер-ключ» з навісних замків в Одесі

Відкрити меню розділу