Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Виготовлення вхідних дверей в Одесі

Мій дім — моя фортеця!
Мої двері — мій щит!

Вхідні двері є бар'єром на шляху різних зовнішніх факторів, починаючи від зловмисників і закінчуючи вуличним шумом і холодом. Без сумніву, це річ, на якій не варто заощаджувати, але багато одеситів, женучись за дешевизною, купують різні підробки, звані дверима. І якщо у разі з міжкімнатними дверима ми отримаємо лише негарний інтер'єр, то зі вхідними справа серйозніша — розплата за розкриті зловмисниками двері буде велика.

Якісні вхідні двері в Одесі є. Вони виготовляються різними виробниками і поділяються, як і будь-який товар, на своєрідні категорії — одні краще, інші гірше. Зовні вони всі однакові і пересічному споживачеві важко відрізнити одні від інших. І багато хто орієнтується за цінами — якщо двері однакові: навіщо платити більше.

Які вхідні двері краще?

Одним з лідерів в плані надійності та зламостійкості є двері фірми Clavis, що виготовляються на замову. Всі моделі поділяються на вхідні та котеджні варіанти. Вхідні двері призначені для використання у внутрішніх приміщеннях, або на вулиці, але під козирком. Котеджні націлені на більш жорсткі умови експлуатації під відкритим небом. Вони виготовляються з фільончатого металу — особливою технологією, розробленою фірмою Clavis.

Котеджні двері Clavis


Вхідні двері Clavis


Тепер перейдемо до питання, чому двері Clavis вважаються одними з кращих? Але спершу об'єктивно розберемося з чого складається вартість дверей, а потім на базі отриманих знань оцінимо якість дверей Clavis.

  • Один з найголовніших чинників — товщина металу. У дверей Clavis вона становить 2 мм, в крайньому разі 1,5 мм. У всіх інших дверей, що продаються в Одесі, вона нижче. Відповідно, при такій товщині металу використовується міцніший каркас, а конструкція оснащена трьома дверними петлями.
  • Утеплення дверної коробки присутнє тільки в дверях Clavis. В дверях інших виробників утеплюється лише дверне полотно.
  • Двері Clavis фарбуються порошковою фарбою при високій температурі, а місце, де проходить защіпка замка, захищене нержавійкою.
  • Двері Clavis мають два контури ущільнення, енергозберігаючі варіанти — три контури. Двері переважної більшості виробників мають тільки один, ріше два контури.
  • Одна з відмінних рис дверей Clavis — розміщення замків. Вони заховані за профілем і таке конструктивне рішення зменшує зазор між дверним полотном і коробкою.
  • Усі замки, що встановлюються в дверях Clavis, включно бюджетні серії — фірмові. Зазвичай використовуються італійські замки Mottura, але ми можемо укомплектувати двері замками інших виробників.
  • Те ж можна сказати і про циліндрові механізми — всі вони гарантовано оригінальні. «Добрий дім» є офіційним представником компаній Abloy, EVVA, Mottura, Mul-T-Lock, Abus та інших брендів, продукція постачається безпосередньо з заводів-виробників.
  • Наступний критерій — товщина зовнішнього оформлення. Двері, що виготовляються на замову, можуть мати оформлення з натурального дерева або обшиватися ламінованою плитою МДФ товщиною 16 мм (вологостійкі моделі оснащуються водостійким ламінованим МДФ). Така товщина — найвищий показник серед подібних дверей інших виробників.

Отримати наочне уявлення про двері «Клавис» ви зможете, подивившись огляд на нашому каналі Youtube (рос. мовою).

Ми пояснили, в чому переваги дверей Clavis. Тепер давайте поговоримо про ціну. Звичайно, можна значно зменшити вартість двері — знизити товщину металу до 1,5 мм або навіть 1 мм, що роблять багато виробників. Можна не утеплювати коробку і поставити тонку плиту МДФ. Можна, врешті-решт, поставити замки не такої високої якості. Але виникає питання — чи захочете ви мати у себе такі продукцію? Адже саме такі двері пропонуються зазвичай в Одесі.

Двері Clavis є одними з кращих в Україні — вони виготовляються на замову за індивідуальними розмірами і дизайном. Ви самі вибираєте комплектацію — замок, циліндр, ручки, тип облицювання, вирішуєте, чи потрібна захисна фурнітура, поріг з нержавіючої сталі і т. ін. Ви отримаєте саме те, що вам потрібно!

Ознайомитися з конструкцією, варіантами обшивки та іншими особливостями пропонованих дверей ви зможете, пройшовши за посиланням меню в потрібний розділ нашого сайту.