Якісні вхідні двері в Одесі

Основною спеціалізацією нашого магазину є вхідні та котеджні двері. Ми пропонуємо продукцію різних виробників і різних цінових категорій — в елітному сегменті ви зможете знайти по-справжньому якісні та надійні вхідні двері. Середній ціновий сегмент передбачає певний компроміс між ціною, зламостійкістю і якістю, в бюджетних дверях конструкція і комплектація націлені на зниження вартості — говорити о певній якості в цьому випадку можна, а ось про високий рівень зламостійкості досить важко.

Для розуміння призначення деяких конструктивних елементів має сенс ознайомитися з методиками зламу металевих дверей. Це полегшить вибір, ви зрозумієте, чи потрібно переплачувати гроші за те чи інше конструктивне рішення.

Усі двері встановлюються в будь-якому районі Одеси

Встановлення здійснюється майстрами нашого сервіс-центру, досвід роботи яких в даній сфері вимірюється десятиріччями. Ознайомитися з нашим підходом до справи ви зможете, подивившись фотозвіт про встановлення в передмісті Одеси котеджної двері.

Основу асортименту нашого магазину становлять замовні двері Clavis, типові двері «Новий Світ», і вхідні двері одеської компанії «Страж».

Вхідні та котеджні двері Clavis

Головна відмінність дверей Clavis — замовне виготовлення. Ви зможете вибрати практично все, починаючи від розмірів, і закінчуючи моделями замків і циліндрів. За своїм призначенням та умовами експлуатації двері Clavis діляться на вхідні та котеджні моделі.

Вхідні та котеджні двері Clavis

Вхідні моделі дверей призначені для внутрішнього використання — в будь-яких місцях, де немає впливу вологи. Як вуличних їх можна експлуатувати тільки при наявності захисної конструкції — козирка або подібного рішення.

Котеджні моделі можуть експлуатуватися під відкритим небом. Вони мають кращу стійкість до впливу атмосферних опадів.

Котеджні двері можуть виготовлятися за технологією фільончатого металу без декоративної обшивки, або за звичайною технологією з використанням обшивки у вигляді польського водостійкого МДФ, покритого ізраїльської захисною плівкою Vinorit. Цей зв'язок зарекомендував себе найкращим чином — плівка Vinorit не потребує особливої рекомендації, а МДФ саме водо-, а не вологостійкий. Ми перевіряли його, занурюючи у воду на півтора тижні, після чого заміряли товщину — набухання незначне, до двох десятих міліметра. Майстрами нашого сервіс-центру встановлена велика кількість вхідних дверей в Одесі та околицях міста, нарікань власників на експлуатацію ламінованого МДФ немає.

Котеджні моделі Clavis можуть вироблятися в утепленому енергозберігаючому варіанті зі збільшеною товщиною полотна і коробки. За рахунок цього з'являється можливість встановити ще один контур ущільнення по периметру, підвищити товщину склопакета і шару теплоізоляційного матеріалу всередині коробки і полотна. Чи потрібен такий варіант дверей в самій Одесі з нашими досить теплими зимами — це окреме питання, але в передмістях і околицях, де температура завжди на кілька градусів нижче, ніж в центрі міста, використання утепленої моделі може підвищити рівень заощадження тепла в будинку.

Утеплені котеджні двері Clavis

Якщо вас цікавять якісні вхідні двері в Одесі саме в замовному виконанні, то двері компанії Clavis безумовно можуть виявитися кращим варіантом.

Вхідні двері «Новий Світ»

Вхідні двері «Новий Світ» (Нова Каховка) відносяться до преміум-класу. Їх без жодних вагань можна назвати якісними — двері мають жорстку конструкцію і комплектуються надійними замками і циліндрами, захищеними різними способами. При цьому потокове виробництво і свої виробничі потужності на всіх етапах дають дверям «Новий Світ» добре ставлення якості до вартості.

Вхідні двері «Новий Світ»

Якщо вам потрібна якісна елітна дверь, то продукція цього підприємства безумовно заслуговує на увагу. Наш магазин є офіційним представником компанії «Новий Світ» в Одесі, тому ви зможете купити двері за ціною, рекомендованою виробником.

Котеджні, вуличні та вхідні двері «Страж»

Двері одеської компанії «Страж» не потребують особливого представлення — цей виробник відомий усій Україні, продукція його має якість і доступну вартісь. Ця доступність базується на можливості вибору комплектації, яка безпосереднім чином впливає на ціноутворення.

Виготовляються вхідні двері під Одесою (підприємство знаходиться в Фонтанці), у нас прямі зв'язки з заводом і особливі відносини — ми можемо комплектувати двері «Страж» більш зламостійкимі замками. Змінювати подібним чином вхідні двері в Одесі може лише наш магазин (цієї можливості немає навіть у фірмових салонах компанії), але ця опція доступна не для всіх моделей через низку конструктивних особливостей.

Вхідні та котеджні двері «Страж»

Якщо вам потрібні вхідні двері в Одесі, збалансовані за ціною і якістю, то продукція «Страж» може виявитися кращим рішенням — варіантів моделей і комплектації дуже багато. У нас в магазині є зразки, а сам «Страж» пропонує складську програму — деякі моделі вже виготовлені і доставка вхідних дверей в Одесу з Фонтанки займе мінімальний час.

Вхідні та вуличні двері «Форт Нокс»

Продукція підприємства «Форт Нокс» охоплює середній і нижній цінові сегменти. Про максимально високий рівень зламостійкости не йдеться, але завжди є ситуації, коли потрібні недорогі вхідні двері без всяких надмірностей. В цьому плані продукція «Форт Нокс» може виявитися кращим варіантом — навіть у бюджетній серії полотно обшито півтораміліметровим металом.

Вхідні та вуличні двері «Форт Нокс»

Моделі «Форт Нокс» середнього цінового діапазону володіють гарною якістю і пристойною комплектацією — в них встановлені не китайські, а досить надійні замки і циліндри Kale (Туреччина). Каркас конструкції жорсткий, витримані всі розміри і геометрія — монтажники нашого сервіс-центру провели безліч установок цих дверей в Одесі, ніяких проблем при установці помічено не було.

Чому саме наш магазин

«Добрий дім» є офіційним постачальником або представником в Одесі та Україні безлічі замково-циліндрових брендів — Mottura (Італія), Evva (Австрія), Mul-T-Lock (Ізраїль), Abloy (Фінляндія), Abus (Німеччина) і інших виробників. Всю продукцію ви зможете купити або встановити в двері, які ви збираєтеся купити. Більшість замків і циліндрів постачаються безпосередньо з заводів-виробників, тому ви отримаєте оригінальну продукцію з перших рук, минаючи усіляких посередників зі своїми надбавками на вартість.

В нашому магазині є власний сервісний центр, що виробляє установку дверей, різні роботи з замками і циліндрами, а також виготовлення ключів. Це означає, що ми кращі за інших розбираємося в своєї справі. Ми зможемо підібрати до дверей моделі замків та циліндрів з максимальним рівнем зламостійкості в зазначеній вами цінової категорії. При потребі будуть виготовлені додаткові ключі, або замовлені на фабриці-виробнику (дублікати ключів багатьох топових циліндрів виготовляються тільки на заводах). Усі наші двері доставляються і встановлюються в будь-якому районі Одеси.

І останнє. Магазин «Добрий дім» існує на одеському дверному ринку більше 20 років, а назва магазину — зареєстрована торгова марка. У певному сенсі саме час нашого існування є запорукою якості всієї нашої продукції і ставлення до своєї справи.

Магазин «Добрий дім» — якісні вхідні двері в Одесі

Меню розділу дверей