Кодовий замок (защіпка) МЕТТЕМ ЗКП-40 в Одесі

Замок російського виробника МЕТТЕМ не вимагає застосування ключа, відкривання дверей відбувається після введення цифрового коду шляхом натиснення потрібної комбінації кнопок. Модель ЗКП-40 за розмірами повністю збігається з розмірами замків ЗКП-2 і застарілого ЗКП-1.

Заміною замка Меттем є замок Шерлок, пропонований нашим магазином

Перейти до кодового замка Шерлок ЗКР2-40

Замок призначений для дверей товщиною 24-45 мм c зовнішнім відкриванням і дозволяє здійснюти перекодування з будь-якою кількістю кнопок. Заводський код — «38» (не забудьте його змінити після установки замка).

Дивитися креслення і розміри замка

Важливо! Звернемо вашу увагу, що пропонований замок саме російського виробництва — незважаючи на те, що він запатентований, існує зовні невідмінна китайська копія, надійність якої на кілька порядків нижче, ніж у оригіналу.

Зрозуміти, що ви купуєте, можна за ціною — у фірмовій моделі вона значно вище. Саме через це багато відвідувачів нашого магазину після ознайомлення з вартістю збираються йти — адже в інших магазинах вона значно нижче, але продавці умовчують про виробника. Після цього ми показуємо відвідувачу китайський варіант (у нас є один для демонстраційних цілей, але не продажу), завдяки чому приходить розуміння ситуації і причини різниці у вартості.


Кодовий оригінальний замок Меттем в Одесі

Відкрити меню розділу