Підвіконня Пластоліт (Plastolit) в Одесі

Наш магазин пропонує в Одесі підвіконня преміум-класу Данке та Кристаліт. Є також і підвіконня Kraft — вони займають бюджетну нішу. Належачи до середнього цінового сегменту, підвіконня Пластоліт при досить прийнятній ціні пропонують відмінну в усіх відношеннях якість — їх цілком можна порівнювати з продукцією преміум-класу.

Як Данке і Крафт, підвіконня Пластоліт виготовляються в Україні на німецькому обладнанні. Вони з'явилися на ринку значно пізніше конкурентів, але завдяки якості та ціні міцно зайняли свою нішу. Виготовлення здійснюється з дотриманням європейських стандартів якості та екології. Основа підвіконь з ПВХ, покритого німецьким ламінатом Elesgo (Елезго) — глянсовим акриловим покриттям, що не містить розчинників і формальдегідів (цим же ламінатом покриваються підвіконня преміум-класу Данке і Кристаліт).

Покриття стійке до вологи, ультрафіолету, впливу кислот і харчових барвників, розчинників та інших агресивних хімічних речовин, багато з яких (зокрема фарбу) можна змивати за допомогою розчинника. При цьому на поверхні не залишається слідів ні від забруднювача, ні від розчинника — глянець, на відміну від матового покриття, не містить пір, в які потрапляють мікрочастинки забруднюючої речовини. Покриття стійке до стирання, яке неминуче відбувається при пересуванні квіткових вазонів (під якими практично завжди є крупиці землі), і точковим впливам високих температур — гасінням сигарет, наприклад.

Підвіконня Пластоліт мають досить високу механічну міцність — на них можна ставати під час миття вікон, і стандартну для всіх підвіконь з ПВХ стійкість до підвищених температур — вони добре витримують короткочасне зіткнення з гарячим посудом, але чутливі до тривалих впливів високої температури.

Пояснення. На підвіконня можна ставити і залишати надовго чашки з чаєм, але якщо ви залишите хвилин на 10 каструлю з окропом, то може статися деформація самої ПВХ-основи — підвіконня втратить свою форму.

Підвіконня Пластоліт мають заокруглений капінос, за яким їх можна відразу виділити з ряду інших підвіконь, та заглушки, які щільно насаджуються на торці підвіконня — злітати вони гарантовано не будуть.

Розміри та колірні рішення

Підвіконня Пластоліт мають глибину в діапазоні від 10 до 60 см. Кольорові рішення представлені матовими і напівматовими поверхнями різних кольорів і фактур.


Магазин Добрий Дім, Одеса —
якісні підвіконня Пластоліт (Plastolit)

Меню розділу вікон