Підвіконня Крафт (Kraft) в Одесі

Наш магазин пропонує в Одесі підвіконня преміум-класу Данке, Кристаліт та інших виробників. Але не завжди потрібна продукція такого рівня — в цьому випадку українські підвіконня Крафт можуть стати одним з кращих рішень — при своїй бюджетности їх якість і міцність набагато вище багатьох конкуруючих підвіконь східного рівня, не кажучи про китайський ширвжиток. Незважаючи на те, що Крафт вийшли на ринок підвіконь пізніше інших виробників, їх відношення якості до ціни зуміли оцінити багато жителів України, включно одеситів.

Підвіконня Крафт

Підвіконня Крафт відносяться до сегменту недорогих підвіконь — їх вартість нижче своїх аналогів преміум-класу, але при цьому вони виготовляються на німецькому обладнанні з дотриманням європейських стандартів якості та екології.

Основа підвіконь виготовляється з ПВХ, який покривається міцною ПВХ-плівкою. Каркас підвіконь Крафт також міцний, він має товсті посилені ромбовидні ребра жорсткості, що додають всій конструкції стійкість до механічних навантажень і точкових ударних впливів. Поверхня підвіконня гладка, ребра жорсткості не проглядаються.

Розміри і колірні рішення

Підвіконня Крафт мають глибину в діапазоні від 15 до 60 см, їх поверхню можна назвати напівматовою — вона гладка, але глянцевих відблисків і віддзеркалень на ній немає. Можливі кольори наведені на ескізах.

Магазин Добрий Дім, Одеса —
якісні бюджетні підвіконня Крафт (Kraft)

Меню розділу вікон