Підвіконня Кристаліт в Одесі

Російські підвіконня Crystallit (Кристаліт) відносяться до преміум класу і є прямими конкурентами елітних українських підвіконь Данке (виробництво в Одесі). У обох підвіконь є спільні риси — акрилове покриття однієї компанії та термін гарантії. Але Данке, незважаючи на меншу товщину, вважаються більш міцними за рахунок більш якісної та щільною ПВХ-основи.

Підвіконня Кристаліт покривається німецьким ламінатом Elesgo (Елезго) — глянцевим акриловим покриттям, що не містить розчинників і формальдегідів. Виробництво ПВХ-основи грунтується на підході BioConcept — виготовлення екологічно чистих, безпечних для людини продуктів.

Покриття Elesgo стійко до вологи, ультрафіолету, підвищених температур, впливу кислот, розчинників та інших агресивних хімічних речовин, багато з яких можна змивати за допомогою розчинника. При цьому на поверхні не залишається слідів ні від забруднювача, ні від розчинника — глянець, на відміну від матового покриття, не містить пір, в які потрапляють мікрочастинки забруднюючої речовини. Підвіконня Кристаліт володіє прийнятною на побутовому рівні механічною міцністю — на них можна ставати при митті вікон, вони витримують досить високий рівень точкових впливів.

При дотриманні правил експлуатації

виробник дає на свою продукцію 10-річну гарантію!

Стійкість до впливу теплового випромінювання знаходиться на високому рівні та відповідає російським стандартам — на підвіконня можна ставити чашки з гарячою рідиною, але не можна надовго залишати великий гарячий посуд (каструлі з окропом, сковорідки з плити і т. д.) — це може привести до деформації ПВХ-основи. Слід також мати на увазі, що підвіконня з темними фонами і текстурами піддаються сильному нагріванню сонячним світлом, що при різкому охолодженні може викликати проблеми — як пише виробник на своєму сайті: «при нагріванні яскравим зимовим сонцем темних підвіконь і подальшому сильному охолодженні може деформуватися основа під плівкою Elesgo». В цілому, на побутовому рівні підвіконня Кристаліт в плані протистояння підвищеним температурам поводяться цілком нормально, в межах стандартів, що регламентують дану стійкість.

Кольорові рішення

Кристаліт пропонує вельми широкий спектр колірних рішень, який складається з безлічі текстур, імітуючих різні породи деревини та мармуру. Кольори текстур наведені на фото, їх відтінки можуть відрізнятися від тих, що ви бачите на своєму моніторі.

Серія дизайнерських підвіконь


Магазин Добрий Дім, Одеса —
якісні підвіконня Кристаліт (Crystallit)

Меню розділу вікон