Вікна з профілю KBE в Одесі

Німецький виробник KBE був заснований в 1980 році. Виробничі потужності представлені передовим екструзійним обладнанням, розташованим в Берліні. Якість продукції KBE сертифікова 21 державною установою в 8 країнах, вона неодноразово відзначалася міжнародними авторитетними конкурсами і фахівцями з різних країн світу. Втім, представляти цього виробника потребі немає, бренд відомий в Україні та Одесі.

Замовити вікна з профілю KBE в Одесі ви можете в нашому магазині. Ми здійснюємо повний цикл робіт: попередній розрахунок вартості, виїзд майстрів для виконання точних вимірів, виготовлення вікон, доставку і установку.

Якість збірки

Виробник профільних систем і виробник вікон — це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Тому при виборі пластикових вікон на першому місці обов'язково повинен знаходитися виробник вікон.

Причина такого підходу проста. Існують два види збірки пластикових вікон — заводська і гаражна, звана також колінною збіркою. У першому випадку ви отримуєте якісно зібрану конструкцію, в другому можете отримати халтуру, зібрану з KBE, Kommerling, Veka або профілю іншого бренду.

Момент настільки важливий, що на нашому сайті йому присвячена окрема стаття про збірку, рекомендована до прочитання.

Вікна з профілю KBE виготовляються в багатьох місцях Одеси, але однією з кращих вважається збірка, яку пропонує завод Osnova.

Коротка інформація про завод Osnova

Завод «Основа» (Херсон) існує більше 20 років. Підприємство оснащене сучасним обладнанням з акцентом на автоматизоване виробництво з розвиненою системою контролю якості на кожному етапі виробництва.

У НАС ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК З ЗАВОДОМ-ВИРОБНИКОМ,
НА ВІКНА KBE ДАЄТЬСЯ 5-РІЧНА ГАРАНТІЯ

Завод має власний транспортний парк, який безкоштовно доставляє продукцію в Одесу та інші регіони України, а безпосередній контакт з інженерами підприємства дозволяє вирішувати будь-які питання.

Виробництво налагоджене на виготовлення віконних конструкцій з профілю KBE, Kommerling, WDS і Osnova. Це звичайна практика, всі заводи виготовляють вікна тільки з профілів двох-трьох брендових виробників і одного свого.

Профільні системи KBE

Osnova виготовляє пластикові вікна з профілю KBE 58 і KBE 70 ST, характеристики яких ми наводимо.

KBE 58 Одеса

Профіль KBE 58

 • Монтажна глибина (товщина) — 58 мм
 • Кількість камер — 3
 • Товщина зовнішньої стінки — 2,8 мм (клас А)
 • Товщина склопакета — 24 мм, 28 мм
 • Кількість контурів ущільнення — 2
 • Колір контурів ущільнення — чорний
 • Коефіцієнт опору теплопередачі — 0,62 м2°С/Вт
 • Екологічність — greenline (без свинцю)
 • Умовна довговічність — не менше 40 років
KBE 70 ST одеса

Профіль KBE 70 ST

 • Монтажна глибина (товщина) — 70 мм
 • Кількість камер — 6
 • Товщина зовнішньої стінки — 2,8 мм (клас А)
 • Товщина склопакета — 30 мм, 32мм, 38 мм
 • Кількість контурів ущільнення — 2
 • Колір контурів ущільнення — сірий
 • Коефіцієнт опору теплопередачі — 0,87 м2°С/Вт
 • Екологічність — greenline (без свинцю)
 • Умовна довговічність — не менше 40 років

Німецькі профільні системи важко назвати бюджетними, але ціновий поділ присутній. Пластикові вікна з KBE 58 коштують дешевше вікон з KBE 70 ST, але їх теплозберігаючих характеристик більш ніж вистачить для Одеси. Якщо фінанси у вас не на першому місці, то має сенс використовувати KBE 70 ST — його монтажна глибина дасть конструкції більш високий рівень механічної жорсткості, і він тепліший. В цілому, питання найтепліших вікон розглянуто в цьому матеріалі, де розкрито багато неявних моментів, та наведені характеристики самих теплих профілів.

Завершуючи розділ, зазначимо, що теплостійкість вікна найбільшою мірою формує склопакет — його площа найбільша.

Склопакети

Завод оснащує свої конструкції різними склопакетами, зокрема з енергозберігаючими технологіями. Основу теплозберігаючих склопакетів складає енергозберігаюче скло.

Докладно дізнатися про роботу скла ви зможете, пройшовши за посиланням, а тут коротко відзначимо, що енергозберігаючі стекла містять з одного боку спеціальне напилення. Завдяки йому здійснюється відбиття теплових хвиль назад в приміщення. Скло встановлюється напиленням всередину склопакета, тому пошкодити його неможливо.

в порівнянні зі звичайним склом,
енергозберігаюче забезпечує збереження тепла в будинку до 40%!

Значні показники, погодьтеся. Саме вони зробили в останні роки використання енергозберігаючого скла чи не стандартом, особливо в Одесі — з огляду на теплі одеські зими, однокамерний склопакет з низькоемісійним склом дозволить забезпечити нормальну температуру і рівень її заощадження в житлі. Додатковий рівень заощадження дасть закачування аргону в камери склопакету та використання двокамерного склопакету (з трьома стеклами).

Ще більшою мірою підвищити збереження тепла в будинку можна використанням двокамерного склопакету, в якому одне скло енергозберігаюче, середнє звичайне, а третє мультифункційне.

Мультифункційне скло, зване також всесезонним, на відміну від енергозберігаючих, працює цілий рік — влітку воно не пропускає в приміщення ультрафіолет і спеку, взимку зберігає в ньому тепло. Для Одеси таке рішення є досить цікавим, і при закачуванні аргону ви отримаєте найтепліший склопакет — кращого варіанту в наш час не існує.

Поворотно-відкидна фурнітура

Osnova комплектує свої конструкції німецької фурнітурою Winkhaus. Бренд відомий в Одесі, його використовують багато виробників вікон. Особливістю Winkhaus є більш низька ціна (в порівнянні з австрійською фурнітурою Maco), але при цьому ви отримуєте справжню німецьку якість, яка не потребує будь-яких пояснень.

Найбільш поширеним в Одесі варіантом є серія activPilot середнього цінового сегменту. Серія містить різні моделі фурнітури з різними технічними особливостями, покликаними задовольнити конкретні вимоги покупця — мікропровітрювання, фіксацію стулки, приховані петлі, антизламі цапфи та інші рішення.

Порядок замовлення і виконання робіт

Для замови металопластикових вікон KBE в Одесі вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким способом.

 1. Ви повідомляєте нам приблизні розміри конструкції та її особливості (можна від руки накидати просте креслення і скинути його на пошту або вайбер).
 2. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і ви отримаєте первинний розрахунок вартості.
 3. Якщо ціна виявиться підходящою, до вас приїде мастер для проведення точного виміру.
 4. Після цього вам доведеться приїхати в наш магазин, зробити первинний внесок та підписати наші гарантійні зобов'язання і договір, в якому обумовлені всі деталі (склопакет, розміри, способи замикання та інше), а також обсяг робіт (чи потрібно знімати старі вікна, чи потрібно при цьому їх збереження та інше).
 5. Після підписання відправляється заявка на завод-виготівник, в обумовлені терміни конструкція буде виготовлена і доставлена до Одеси на склад.
 6. Ми телефонуємо вам, в обумовлений час наші фахівці виконають установку в будь-якому районі Одеси. Оплата залишку здійснюється у вас вдома.

Виготовити вікна KBE в Одесі можна в багатьох місцях, зокрема в різних контейнерах та будках, розміщених мало не на кожному розі. Останній варіант не найкращий — якщо ви читали статтю про якість збірки, то зрозумієте, про що йде мова. Можливо, ви отримаєте значну економію, але подібні контейнери мають властивість через деякий час зникати. Ваша гарантія на вікна також зникне, а проблеми залишаться.

Наш магазин займається вікнами KBE в Одесі не один десяток років, у нас свої установники, ми пропонуємо вам скористатися нашим досвідом і накопиченими знаннями. І ще — вікна KBE є відмінним вибором, але є й інші варіанти, не менше хороші — ми пропонуємо декількох виробників, що використовують для своїх вікон інші профільні системи, зокрема і німецькі. Вам залишається тільки вибрати кращого з них, виходячи з власних міркувань.

Меню розділу вікон