Міжкімнатні двері Hammer Doors в Одесі

Двері українського виробника Hammer Doors відрізняє використання недорогих матеріалів і довговічність використовуваного покриття. Двері відносяться до середнього цінового сегменту з можливістю вибору додаткової комплектації, індивідуальних розмірів та конструктивних особливостей.

Здійснюється доставка та установка в усіх районах Одеси

Міжкімнатні двері Hammer Doors в Одесі ви зможете купити в нашому магазині. У нас є зразки, ви можете ознайомитися з дверима наживо, скласти уявлення про якість збірки, помацати покриття і зробити замовлення.

Конструкція дверей Hammer Doors

Полотно дверей виготовлено зі зрощених плит MDF безстиковим способом, а коробка — з вологостійкого MDF, що не боїться контакту з вологою шпаклівкою.

Полотно і коробка окремо ламінуються вакуумним способом ПВХ-плівкою з імітацією структури деревини — міцним матеріалом, який не боїться вологи, побутових миючих засобів і розчинників. Конструкція двері вельми добре протистоїть перепадам вологості, що в корені відрізняє її від дверей з натурального дерева — збільшення геометричних розмірів не відбувається, а ПВХ дає відмінний захист від зовнішніх впливів будь-якого типу.

Плівка ПВХ стала чи не стандартом — її використовують для покриттів підлоги, металопластикових вікон, вхідних дверей та інших конструкцій. Зносостійкість ПВХ знаходиться на найвищому рівні — покриття можна мити, терти жорсткими губками, воно має відмінну стійкість до стирання, появи подряпин і при цьому ціна його цілком помірна.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ з подальшим покриттям ПВХ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2050 32

Двері можуть виготовлятися будь-яких розмірів, зокрема нестандартних — з фрамугами, з притвором (чвертю), можливі полуторні варіанти і т. ін.

Комплектація

Комплетація містить набір наличників (лиштв), три петлі універсального типу, ручку із засувкою. У додатковій комплектації можлива установка прихованих петель і замків магнітного типу. Здійснюється доставка в усі райони Одеси, можливе замовлення установки.

Зразки міжкімнатних дверей Hammer Doors

Hammer Doors пропонує чотири серії міжкімнатних дверей різних стилів. Конструкція дверей всіх серій однакова.


Серія Classic (дивитися всі моделі)

Серія Diamond glass (дивитися всі моделі)

Серія Hi-tech (дивитися всі моделі)

Серія Loft (дивитися всі моделі)

Якщо ви шукаєте в Одесі міжкімнатні двері, то продукція Hammer Doors може виявитися досить непоганим варіантом. Так, двері з цілісного дерева міцніше, але ціна буде зовсім іншого рівня. А ПВХ-покриття дасть фору найдорожчим дерев'яним дверям — плівка дійсно стійка до різних впливів.

Меню розділу дверей