Недорогі двері-гармошки (двері-ширми) в Одесі

Одною з безперечних переваг дверей-гармошок є їх компактність — при відкритті не потрібно місця для дверного полотна. Якщо у вас обмежений простір або ви шанувальник дверей такого типу, то можете звернутися до нас — наш магазин пропонує двері-ширми в Одесі.

Двері виготовлені в Китаї, а в Україні розповсюджуються під брендом BuildSystem. Кілька зразків завжди є в наявності, ви зможете отримати повне уявлення про конструкцію та якість продукції.

Технічні характеристики

Оскільки пропоновані двері-гармошки виготовлені з пластику, то забезпечується повна вологостійкість. Кількість ламелей можна змінювати, підбираючи потрібний розмір виробу.

BuildSystem пропонує дві серії дверей-гармошок — звичайну та «Еліт». Конструктив серій однаковий, відмінності полягають в розмірах, товщині ламелей і вазі. Серія «Еліт» обмежена в колірних рішеннях і має більш високу вартість.

Ще однією перевагою дверей-ширм є досить проста установка — виконати всі роботи може практично будь-яка людина, що володіє звичайним домашнім інструментом (дивитися інструкцію по установці).

Кольорові рішення

Колірний спектр дверей-ширм досить широкий, доступні варіанти наведені на фото. Двері наведені у напівзібраному стані без встановлених ручок.

Кольори та текстури звичайної серії

Кольори та текстури серії «Еліт»


Відзначимо, що крім дверей-гармошок, в нашому павільйоні є зразки звичайних міжкімнатних дверей різних виробників і різних цінових категорій.

Магазин «Добрий дім» — двері-ширми і двері-гармошки в Одесі

Меню розділу дверей