Зміна секрету циліндра в Одесі.
Заміна секретного коду циліндрів (личинок, вставок, серцевин)

Немає, ймовірно, людини, яка хоч раз в житті не втрачала ключі. Зазвичай усе закінчується дублікатом ключа або заміною циліндра, званого також личинкою, вставкою або серцевиною замка. Усе просто і логічно, якщо мова йде про звичайні циліндри, а не патентовані, вартість яких велика.

Описувати патентовані циліндри ми не будемо, лише зазначимо, що ці високотехнологічні механізми мають високу стійкість до інтелектуальних методів розкриття личинок, а деякі і до вандальних (силових). У кожного такого циліндра є картка, в якій записаний код (секретна комбінація) для виготовлення дубліката ключа. В Одесі найпоширені патентовані циліндри Abloy, Mul-T-Lock і Mottura Champions, які є у нашому магазині.

Розглянемо ситуацію під іншим кутом — загубили ключ від патентованого циліндра. Якщо втрата сталася в місці, де ключ назавжди буде недоступний, наприклад, впав в озеро з човна, то оптимальним варіантом буде виготовлення дубліката. Якщо ж ключ був загублений на вулиці або вкрадений, то існує великий ризик, що цим ключем можуть скористатися злодії. У такому разі допоможе заміна секретного коду циліндра замка, звана в побуті просто зміною секрету. Професійною мовою така операція називається перекодуванням циліндра.

Як відбувається зміна секрету циліндра

При перекодуванні циліндра здійснюється зміна його секретної комбінації (коду), яка береться з нової картки. Доцільність заміни коду очевидна — не купується новий циліндр, що значно зменшує фінансові втрати. Зміна коду циліндра можлива в двох варіантах, що відрізняються ціною.

1. Зміна секретного коду циліндра з заміною старих ключів

В цьому разі беруться абсолютно нові заготовки ключів, на які наноситься нарізка (код) з нової картки. На цей же код налаштовується циліндровий механізм, після чого старі ключі підходити до нього вже не будуть. Власник замка отримує новий комплект ключів, циліндровий механізм з новим секретним кодом і його нову картку, в якій зберігається цей код.

2. Змінити секретний код циліндра і старих ключів

Дублікати ключів — це додаткові матеріальні витрати. Пропонований варіант дозволяє використовувати старі ключі, змінивши їх секретну нарізку. Після зміни коду на старих ключах і виготовивши всього один дублікат замість загубленого ключа, ви отримаєте комплект ключів з новим секретом, нову картку і циліндр, в якому також буде проведена зміна секрету. Зайве говорити, що такий варіант менш витратний. Зазначимо, що в Одесі зміну секретного коду ключів патентованих циліндрів здійснює тільки наш центр.

Наш сервісний центр є авторизованим — ми маємо сертифікати компаній Abloy, Mottura, Mul-T-Lock і оснащені фірмовими верстатами (аналогів яким в Одесі в окремих випадках не існує), що дозволяють виконати заміну секрету багатьох циліндрів. Наші майстри при потребі знімуть циліндр, замінять секретний код, виконають профілактичні роботи і заново його встановлять. Ви отримаєте новий комплект ключів і нову картку з гарантією секретності коду — нові картки надаються сертифікованим центрам заводами-виробниками.

Сервіс-центр магазину «Добрий дім» —
змінити секрет циліндра в Одесі

Меню розділу сервісу