Алюмінієві вікна в Одесі

Алюмінієві вікна мають особливі властивості. Алюміній — екологічно чистий матеріал, він не містить домішок, не виділяє шкідливих речовин і не горить. Вікна з алюмінію пропускають багато світла, вони ажурні та міцні. Але при всіх перевагах такі вікна мають один недолік, пов'язаний з теплопровідністю металу: вони погано тримають тепло і ставити їх можна не скрізь. Тому основна сфера застосування — різного роду буферні приміщення, наприклад, лоджії, веранди, фасади тощо.

Відзначимо, що існують особливі термостійкі профілі (з терморозривом), які мають більш високі показники термостійкості в порівнянні зі звичайними алюмінієвими вікнами.

Наш магазин пропонує алюмінієві вікна в Одесі та Одеської області (прилеглих до міста районах). Вікна виготовляються за індивідуальним проектом з повним циклом робіт — від проведення замірів, до доставки і установки готового виробу. Вам потрібно лише подзвонити!

Пропоновані нами алюмінієві вікна виготовляються з грецького профілю Elvial. Ця фірма є одним з провідних виробників Європи, вся її продукція поділяється на серії, які мають своє призначення. Наприклад, найпростіша серія 3500 не має терморозриву і застосовується для виготовлення «холодних» алюмінієвих вікон в приміщеннях, де не потрібна підтримка певної температури.

Серій дуже багато і саме завдяки їх кількості існує гнучкість в конструктивних рішеннях. Описувати всі немає сенсу, але в якості ознайомчого матеріалу наводимо конструкцію вікон деяких серій.

Незалежно від серій усі алюмінієві віконні конструкції, виготовлені нами, комплектуються фірмовою грецькою фурнітурою і мають тривалі терміни гарантії.

Магазин «Добрий Дім» —
алюмінієві вікна в Одесі на замову

Меню розділу вікон