Фільтри для очищення води в Одесі

На жаль, екологічна обстановка в світі стає з кожним роком усе гірше і гірше, а вода усе брудніше та брудніше. Ми не будемо торкатися причин цього — вони очевидні, а зазначимо сумний факт — побутові фільтри для стають життєвою необхідністю.

Фільтри для очищення води в Одесі були потрібні завжди — Дністер був досить забруднений і в радянські часи, огидну якість одеської води зазначали всі приїжджі. У наші часи вода в місті не стала краще — така ж жорстка з тим же присмаком хлору. Ситуацію не рятують навіть бювети — одесити, які живуть поруч, звичайно, користуються ними, проте інше населення нашого міста викручується хто як може. Тобто користується фільтрами для води.

Наш магазин пропонує жителям Одеси фільтри для води різних брендів і способів очищення — від простих глечиків до стаціонарних фільтрів з окремим краном. Усі вони представлені брендами «Аквафор», «Гейзер», «Dafi», «Аквафортекс», «Бриз», «Роса». Отримати відомості про продукцію кожного виробника ви зможете на відповідних сторінках нашого сайту. А на цій сторінці ви зможете ознайомитися з кожним способом очищення води на побутовому рівні.

фільтр води глечик

Глечик «Гейзер»

Глечики для очищення води

Найпростіший і недорогий спосіб, що не вимагає монтажу: купив і користуйся. Саме ці якості зробили глечики найпопулярнішими не тільки в Одесі, а й у всій Україні.

Глечики випускаються різними виробниками, різного об'єму та з різними змінними картриджами. Рядовому споживачеві досить складно орієнтуватися в їх продукції, оскільки вибір вельми широкий. Але, великою мірою, всі вони однакові.

Глечики характеризуються об’ємом вміщуваної води, а змінні картриджі — кількістю відфільтрованої води. Очевидно, що саме співвідношення ціни картриджа до максимального об’єму відфільтрованої води визначає його вигідність для споживача. Простіше кажучи, чим картридж дешевше і чим більший об’єм він зможе відфільтрувати, тим краще. Усі картриджі для глечиків розраховані на очищення 300-500 літрів води.

Змінні картриджі бувають різних типів для різних видів очищення і різних видів води. Найпопулярнішими є комбіновані картриджі для глечиків, що здійснюють комплексну очистку води.

фільтр води Аквафор

Насадка «Аквафор»

Насадки на кран

Такі проточні фільтри очищення води також досить популярні: вони дуже практичні та не вимагають монтажу. Моделі виробляються у вигляді невеликих фільтрів-насадок, що одягаються безпосередньо на кран, або стаціонарних, встановлюваних на мийці. В останньому разі вони з'єднуються з водопровідним краном за допомогою невеликого шланга.

Фільтри такого типу також мають змінні картриджі, розраховані на певний об’єм, який в залежності від якості води може бути від 1000 до 4000 л.

Головна незручність при роботі з такими фільтрами — необхідність постійно одягати і знімати насадку або шланг на кран.

стаціонарні системи для очищення води в Одесі

Стаціонарна система
«Аквафор»

Стаціонарні очисники

Проточні фільтри такого типу надають найвищу якість води, але за це доводиться розплачуватися складністю монтажу. Стаціонарні фільтри зазвичай розміщуються під мийкою і з'єднуються з системою водопроводу окремим підключенням. Відфільтрована вода подається через додатковий кран, який встановлюється на мийці.

Стаціонарні фільтри можуть мати кілька секцій, усередині яких знаходяться змінні модулі, які очищають воду. Як вже говорилося, якість очищення дуже висока, оскільки кожна секція може здійснювати окрему функцію, наприклад, очищення від важких металів. Деякі модулі мають бактерицидну дію через наявність в них срібла.

Сподіваємося, ви отримали початковий набір знань, які полегшать ваш вибір. Звертаємо вашу увагу, що всі без винятку фільтри повинні експлуатуватися. Довгі простої неприпустимі, оскільки в картриджах можуть завестися хвороботворні бактерії.

Широкий вибір фільтрів для води в Одесі

Меню розділу фільтрів