Фільтри для води «Brita» в Одесі.
Картриджі «Brita»

«Brita» — відома німецька компанія, що випускає якісні пристрої для очищення води. Фірма заснована в середині минулого століття і за час свого існування зуміла зайняти свою нішу на конкурентному європейському ринку.

«Brita» є одним з технологічних лідерів в сфері поліпшення якості води і має безліч різних міжнародних нагород за якість своїх фільтрів та постійне поліпшення своєї продукції.

Фільтри для води «Brita» в Одесі, поряд з фільтрами інших виробників, ви зможете придбати в нашому магазині. Глечики для води «Brita» дуже функціональні, зручні та мають різні корисні «фішки», які вирізняють їх серед інших виробників: поплавці для наповнення глечика, прогумоване дно і електронні індикатори ресурсу картриджа. Глечики «Brita» легко вміщаються в боковій стінці холодильника — невеликі дрібниці, але саме вони притаманні дійсно якісній продукції.

Глечики для очищення води «Brita»

Усі глечики «Brita» поділяються на два види — «Cool» і «XL», що мають більший об’єм. А в залежності від кількості різних технічних рішень і пов'язаної з ними ціни, глечики «Brita» поділяються на сегменти, з якими ми пропонуємо ознайомитися і дізнатися їх технічні характеристики.

Глечики «Brita» сегмента «Преміум»

Особливості сегмента «Преміум»:

Глечики «Brita» середнього сегмента

Особливості середнього сегмента:

Глечики «Brita» сегмента «Економ»

Особливості сегмента «Економ»:

Фільтруючий змінний картридж «Maxtra Brita», який використовується в фільтрах «Brita», забезпечує чисту і прозору воду, зменшує вміст хлору (що актуально в Одесі). Він знижує в воді кількість свинцю і міді та має непогане співвідношення якості очищення води до часу фільтрації.

Меню розділу фільтрів