Фільтри для води «Бар'єр» в Одесі

Фільтри «Бар'єр» виготовляються російською компанією «МЕТТЕМ-Технології», що складається з декількох виробничих підприємств і має науково-дослідну лабораторію. Підприємства оснащені роботизованими німецькими виробничими лініями.

Фільтри для води «Бар'єр» розробляються з урахуванням складу води країн СНД — Росії, України, Білорусі, вода яких хлорується і містить неорганічне залізо. При їх виробництві використовуються матеріали провідних світових виробників: високоякісний харчовий пластик фірми «BASF»; активоване кокосове вугілля «Norit» (Шрі-Ланка), іонообмінна високоякісна смола «Bayer». Сукупність технологій і якісних матеріалів дозволяє регулярно отримувати очисним пристроям «Бар'єр» різні нагороди, сертифікати та премії як в Росії, так і Україні.

Фільтри для води «Бар'єр» в Одесі ви зможете купити в нашому магазині. Перебуваючи в центрі Одеси, ми пропонуємо фільтри різних брендів за цінами господарських ринків. Таким чином вам не доведеться їхати на будь-який ринок для покупки змінного картриджа або іншої продукції.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з глечиками «Бар'єр» та системами проточного очищення, що забезпечують найбільш високу якість очищення води в порівнянні з іншими способами.

глечик бар'єр в Одесі

Глечики «Бар'єр»

Глечики «Бар'єр» — найпростіший і швидкий спосіб очистити воду. Вони зручні, ергономічні, практичні (їх можна мити в посудомийній машині). Більшість з них не містять дизайнерських і технічних надмірностей, через які зростає ціна — усе націлене на нашого споживача.

проточний фільтр бар'єр в Одесі

Проточні фільтри «Бар'єр»

Триступеневі проточні фільтри «Бар'єр» очищають воду на кілька порядків краще, ніж глечики. Звичайно, є труднощі, пов'язані з монтажем, властиві всім фільтрам подібного виду, проте якість очищеної води просто дивовижна — кілька секцій фільтрації роблять свою справу. Та й термін експлуатації проточних фільтрів вище, ніж у глечиків — до 1 року.

Детальну інформацію про фільтри «Бар'єр» ви зможете отримати, пройшовши за відповідними посиланнями в меню нашого сайту.

Меню розділу фільтрів