Фільтри для води «Dafi» в Одесі

Фільтри «Dafi» виготовляються польською компанією «Formaster S.A.». Продукція цієї фірми, яка існує кілька десятиліть, відрізняється підвищеною ергономікою — вона має високу якість, відмінну функціональність і дизайн. Цьому є пояснення — «Formaster S.A.» завжди прагне використовувати самі передові технології. Компанія не приховує своїх цілей — стати лідером в Європі з виробництва і продажу систем для очищення води.

Продукція «Formaster S.A.» розробляється з використанням 3D моделювання і саме через це їй притаманна особлива витонченість.

З різних причин фільтри цієї польської компанії не так поширені в Одесі як, наприклад, російські «Гейзери» або українські «Аквафортекс», але для любителів якісної і витонченої продукції «Dafi» можуть стати відмінним вибором.

Глечики для очищення води «Dafi»

Особливості глечиків «Dafi»:

Серії «Classic» і «Unimax» відрізняються тільки картриджами: в «Unimax» картридж зможе відфільтрувати 250 літрів води, у «Classic» — лише 150 літрів.

Картриджі містять спеціально розроблене фільтруюче наповнення. Воно зменшує жорсткість води, кількість заліза, важких металів, хлору та інших речовин, що негативно впливають на смак, запах і колір води. Наповнення картриджів запобігає розвитку бактерій протягом 24 годин.

Змінні картриджі та фільтри для води «Dafi» в Одесі ви зможете купити в нашому магазині. Ми також пропонуємо одеситам широкий вибір фільтрів інших виробників водоочисного обладнання.

Меню розділу фільтрів