Фільтри «Наша Вода» в Одесі.
Картриджі «Наша Вода» (Ecosoft)

Фільтри для очищення води «Наша Вода» випускаються компанією «Екософт», яка існує понад 20 років. Це одна з найбільших українських компаній на ринку виробництва водоочисного обладнання і розвитку технологій.

Одним з технологічних рішень, що застосовуються в фільтрах «Наша Вода», є фільтруюча суміш «Ecomix». Ця запатентована розробка «Екософт» очищає питну воду від різних шкідливих домішок, зокрема від підвищеного вмістe заліза, амонію, марганцю та органічних речовин. Ба більше, «Ecomix» впливає на жорсткість води, знижуючи її мінералізацію і роблячи її придатною до вживання.

Фільтри для води «Наша Вода» в Одесі, поряд з пристроями для очищення води інших виробників, ви зможете придбати в нашому магазині.

Глечики «Наша вода» для очищення води

Глечики «Наша Вода» не мають якихось високих технологічних рішень (за винятком глечиків «Комфорт»), властивих фільтрам іноземних виробників — календарів, різних лічильників ресурсу картриджа і т. ін. Це звичайні якісні пристрої побутового очищення води, при розробці яких був зроблений акцент на вітчизняний ринок, на якому одним з найважливіших факторів є ціна продукту, а не технологічні надмірності.

Фільтрувальні змінні картриджі, використовувані в глечиках «Наша Вода», позначаються номерами, кожен з яких відповідає кількості ступенів очищення води.

картридж наша вода №4 в Одесі

Картридж «Наша Вода» №4

Застосовується для очищення жорсткої води. Має чотири ступені фільтрації, що гарантують якісне очищення до 200 літрів води

  1. Пористе поліпропіленове волокно очищає воду від механічних домішок
  2. Активоване вугілля звільняє воду від хлору і органічних речовин
  3. Високоефективна іонообмінна смола пом'якшує воду і затримує домішки важких металів
  4. Кокосове активоване вугілля покращує смак і запах води
одеса картридж наша вода №5

Картридж «Наша Вода» №5

Застосовується для очищення жорсткої води з підвищеним вмістом заліза і органічних сполук. Має п'ять ступенів фільтрації, що дозволяють якісно очистити до 270 літрів води

  1. Пористе поліпропіленове волокно для механічної фільтрації води
  2. Активоване вугілля, що затримує хлор і органічні речовини
  3. Іонообмінна смола пом'якшує воду і затримує домішки важких металів
  4. Полімерний всмоктуючий матеріал для видалення домішок заліза і органічних речовин
  5. Кокосове активоване вугілля, що поліпшує смак і запах води
Меню розділу фільтрів