Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Дивитися адреси магазинів фільтрів

Касети і картриджі
для фільтрів очищення води в Одесі

На жаль, змінні картриджі стали необхідним атрибутом нашого життя. Не у багатьох містах України воду можна пити безпосередньо з водопроводу.

картридж для фільтра в Одесі

Одеса не належить до них — пити воду з крана можна, але, як то кажуть, недовго — досить поглянути на дно чайника і зрозуміти, про що йде мова. Хлор, різні домішки, неприємний запах — ці властивості одеської води не додають здоров'я одеситам.

Фільтри для очищення води вирішують частину проблеми. Чому частину? Та тому, що за очистку доводиться платити — будь-який з фільтрів містить змінні касети, які періодично доводиться міняти. Цей факт не додає оптимізму, але діватися нам, одеситам, нікуди — труїтися водопровідною водою якось не хочеться.

Наш магазин пропонує касети, картриджі та фільтруючі елементи в Одесі. Під словом «пропонує» мається на увазі найширший вибір змінних елементів різних брендів і для різних пристроїв очищення води.

Змінні касети і картриджі для фільтрів в Одеси

Якщо говорити про виробників, то в нашому магазині ви зможете придбати змінні картриджі для фільтрів:

  • «Аквафор»
  • «Брита» («Brita»)
  • «Гейзер»
  • «Дафі» («Dafi»)
  • «Аквафортекс»
  • «Бриз»
  • «Роса»
  • «Наша Вода»

Кількість продукції постійно зростає, тому деякі виробники можуть бути відсутні в цьому списку, але їх фільтри бути в продажу. Для отримання довідки вам потрібно лише зателефонувати в наш магазин. Що ж стосується типів фільтруючих елементів, то ви знайдете у нас змінні картриджі для глечиків, змінні касети для проточних фільтрів, змінні фільтруючі модулі для систем зворотного осмосу.

Якщо у вас виникли труднощі — телефонуйте нашим консультантам не соромлячись. Багато картриджів для фільтрів взаємозамінні, а касети одного виробника можуть можуть бути сумісними з пристроями іншого. Це відомо не кожному, а наявність такої інформації дозволить вибрати найбільш підходящий і недорогий варіант заміни. Телефонуйте нам і купуйте дешевше!

Змінні фільтри для води в Одесі