Циліндри Mul-T-Lock MTL 400 в Одесі

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

В нашому магазині широкий (якщо не найширший) вибір циліндрів в Одесі в наявності. Пропонуючи їх вам, ми керуємося простим принципом — у кожного бренду ми беремо кращі моделі свого класу, які завжди є в продажу. Якщо вести мову про елітні циліндри, то це насамперед EVVA 3KS, DOM Diamant, BKS Janus 45. Елітні циліндри середнього рівня — чудовий Abloy Protec 2 і Mottura Champions C38. Але якщо ви шукаєте циліндр з нижчою ціною і прийнятною зламостійкістю, то варто звернути увагу на Mul-T-Lock MTL400.

НАШ МАГАЗИН Є ОФІЦІЙНИМ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ
ЦИЛІНДРІВ MUL-T-LOCK В ОДЕСІ

MTL400 — це циліндр для побутових рішень, що має досить добру зламостійкість. Її не можна назвати максимальною, циліндр скоріше можна охарактеризувати як середнячок. Це не дешевий механізм, проте його ціна незрівнянно нижча, ніж перераховані топові рішення. У своїй ціновій ніші конкурентом MTL400 можна назвати Mottura Champions PRO — при нижчій ціні італійці пропонують, на наш погляд, більш високий рівень протистояння інтелектуальним методам відкриття, а також п'ять, а не три ключа. Якщо ви прихильник саме Mul-T-Lock і вам потрібен надійніший циліндр, то має сенс звернути увагу на модель Mul-T-Lock MTL600 — його зламостійкість вище.

Характеристики Mul-T-Lock MTL400

Перш ніж почати опис, звернемо вашу увагу, що MTL400 — це колишній Mul-T-Lock Classic Pro. Компанія провела ребрендинг, унаслідок якого існуючі циліндри отримали нові назви, і Classic Pro став називатися MTL400. Конструкція обох моделей абсолютно однакова, різниця лише в кольорі пластикової головки ключів та логотипі.

Циліндру присвоєно рівень секретності High Security, рівень контролю за якістю виробництва відповідає стандарту ISO 9001. Основою секретності циліндра є запатентована технологія Mul-T-Lock® Telescopic pin.

Технологія Mul-T-Lock® Telescopic pin

Система подвійних пінів Mul-T-Lock® Telescopic pin використовувалася в попередніх моделях, вона присутня і в згаданій старшій моделі MTL600. Її суть така: піни циліндра є телескопічними (подвійними) — кожен пін фактично є парою, що складається із зовнішнього і внутрішнього пінів. У MTL400 одна з пар має особливу запатентовану конструкцію і форму, що контактує з особливою ділянкою нарізки на ключі, також запатентованою. Розміщуватися ця пара може в будь-якому з п'яти місць.

Оскільки в MTL400 п'ять пар, то пінів виходить десять. Внутрішній і зовнішній піни контактують з різними частинами своєї лунки на ключі, при цьому кожна з пар має свою конструкцію — існує по 4 варіанти внутрішніх і зовнішніх пинов кожної з пар.

Протистояння інтелектуальному розкриттю

Система подвійних пінів забезпечує високу стійкість до маніпуляційного відкриття і робить вельми скрутним розкриття циліндра за допомогою відмичок або бампінга. Надаваємий рівень захисту можна охарактеризувати як досить високий, але незламним циліндр назвати усе ж не можна.

Бампінг — інтелектуальна методика відкриття циліндрових механізмів (личинок) за допомогою постукування по вставленому в циліндр спеціальному інструменту — бамп-ключу.

Протистояння силовому зламу

Протистояння силовим методикам зламу, враховуючи розміщення механізму в дверному полотні, можна назвати слабким місцем всіх циліндрів без винятку.

Оскільки корпус і ротор циліндра відлиті з латуні, то захист ґрунтується на використанні захисних елементів з твердих металів.

Захист від висвердлювання пружин пінів надає вертикальний штифт з твердосплавного металу в передній частині корпусу циліндра. Висвердлюванню самих пінів запобігає захисний елемент у формі півмісяця, розміщений у верхній передній частині корпусу — він захищає стик ротора і корпусу. Нарешті, для утруднення висвердлювання самого ротора в його передній частині встановлена ще пара штифтів.

Протистояння розриву і витягуванню забезпечує захисна пластина в нижній частині корпусу.

Загалом, захист гідний, але повним назвати не можна — його дасть тільки захисна фурнітура, використання якої доцільно для будь-якого, навіть найдорожчого циліндра.

Зведений список характеристик Mul-T-Lock MTL400

Модифікація «три в одному» (світлофор)

Циліндри можуть постачатися в модифікації «три в одному» (3 in 1). Її стисла суть така — циліндр має можливість самостійного перекодування. Комплектацію складають три різних комплекта ключів, і при потребі користувач вставляє ключ з нового комплекту, перекодуючи таким чином циліндр. Після цього попередній комплект припиняє свою дію.

Ключі та виготовлення дублікатів

Ключі виготовлено з нейзильберу, вони мають запатентований профіль і є реверсивними — в проріз циліндра їх можна вставляти будь-яким боком.

Дублікати ключів можна виготовити в сертифікованих центрах, таких як наш, пред'явивши картку власника циліндра.

Комплектація циліндра

Комплектація складається з циліндра, трьох ключів, кріпильного гвинта і картки власника циліндра з секретним кодом, по якій виготовляються дублікати.


Нагадуємо, що майстри нашого сервіс-центру можуть встановити куплений циліндр в будь-якому районі Одеси.

Циліндри (личинки, серцевини) Mul-T-Lock MTL400 в Одесі з установкою

Відкрити меню розділу