Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Циліндри Mul-T-Lock 3 in 1

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

3 in 1 (три в одному) — технологія компанії Mul-T-Lock, що надає можливість самостійного перекодування циліндра. Оскільки ключі в залежності від обмеження рівня доступу маркуються червоним, жовтим і зеленим кольорами, технологія також називається «Світлофор». Використовується вона в моделях MT5+, Interactive+, 7х7 та Classic.

Принцип використання технології 3 in 1

Циліндри Mul-T-Lock з технологією «Світлофор» дозволяють 2 рази здійснювати перекодування (зміну секретного коду). Механізми комплектуються набором з 5 ключів. Три зелених ключа призначені для щоденного використання. Ключ з жовтою міткою дозволяє провести зміну коду, заборонивши доступ в приміщення за допомогою зелених ключів. Червоний ключ має найвищий пріоритет — ним здійснюється друге перекодування і заборона доступу з жовтим ключем. Червоний ключ може використовуватися тільки після жовтого.

Зворотнє повернення доступу після користування
жовтим або червоним ключами неможливе!

Mul-T-Lock 3 in 1

Циліндри «світлофор» комплектуються трьома картками — для кожного кольору своя картка, по якій ви зможете на кожному етапі перекодування виготовити дублікати ключів. Це, звичайно, тягне за собою певні матеріальні витрати, але вони менше, ніж при заміні всього циліндра.