Циліндри Dom Diamant в Одесі

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

Німецька компанія DOM-Sicherheitstechnik спеціалізується на високотехнологічних рішеннях в галузі безпеки. Бренд відомий в замковій індустрії світу, його продукція має надійність та якість, проте на ринку України і Одеси зокрема знайти її нелегко, а часом і неможливо. Пропоновані нашим магазином циліндри топ-рівня Diamant заповнять цю прогалину.

Циліндрові механізми (личинки) в магазинах Одеси здебільшого представлені брендами Abloy, Mult-T-Lock і Mottura. У нашому магазині вибір ширший, але в цілому по місту одесити обмежені цими трьома брендами. Вони пропонують рішення різних цінових діапазонів і різних рівнів зламостійкості. Їх циліндри дуже гарні та вирішують на побутовому рівні більшість завдань — багатьом користувачам більшого й не потрібно. Але існує клас циліндрів для вирішення більш серйозних завдань, і забезпечують вони винятковий рівень захисту. Циліндри серії Diamant відносяться саме до цього класу.

Циліндри Dom Diamant

Сертифікати циліндра

DOM Diamant сертифікований за найвищим класом безпеки — VdS BZ+. Ступінь секретності за нормами стандарту DIN EN1303:2005-04 теж найвища — 6. І нарешті ступінь зламостійкості циліндра за нормативами DIN EN 1303:2005-04 — 2 (також найвища).

Особливості циліндра

Корпус циліндра виготовлений з багатокомпонентного метало-керамічного сплаву, одержуваного по MIM-технології (Metal Ingection Moulding — лиття порошкових сплавів і металів під тиском). Завдяки цьому корпус циліндра має високу стійкість до механічного впливу і антикорозійні властивості. У корпус впресовані вставки з загартованої хромо-нікелевої сталі, що захищають секретну механіку циліндра від висвердлювання — завдяки каплевидній формі вставок свердло буде йти убік.
У нижній частині корпусу встановлена захисна вставка з нержавіючої сталі, що запобігає розриву циліндра.

Секретна частина циліндра заснована на дисковому механізмі, який не має пінів. Секретність будується на 11-ти дискових елементах з унікальною формою, між якими розміщені розділові шайби з нержавіючої сталі з кульками, що запобігають тертю і зносу механізму — в сукупності виходить 21 рухомий елемент.

Наочне уявлення про конструкцію циліндра дадуть єскізи та відеоматеріал з офіційного каналу DOM Sicherheitstechnik (рос. мовою).

Ротор, в якому розміщені диски з секретною нарізкою, виготовлений з титанового сплаву. Всі елементи циліндра мають прецизійну точність виготовлення (діаметри кульок розділових пластин менше одного міліметра) і високу якість: виробник дає на циліндр 10-річну гарантію.

Ключ Diamant виготовлений з нержавіючої сталі. Нарізка секретного малюнка виконується з усіх боків одночасно на високоточному обладнанні за допомогою 3D технології. Ключі виготовляються тільки на заводі Dom в Німеччині, де забезпечується висока точність рельєфу леза ключа: допустима похибка — до двох сотих міліметра.

Особливістю ключа, крім якості, є його профіль — він круглий. Це означає, що захисна фурнітура повинна мати не прямокутну щілину для ключів англійського типу, а круглий отвір.

Модульна система дозволяє побудувати циліндр необхідної довжини в діапазоні від 64 до 264 мм для будь-якої товщини вхідних дверей.

Циліндри мають можливість об'єднання в системи майстер-ключа (майстер-системи).

Варіанти виконання циліндра: ключ-ключ, ключ-вертушка (баранчик) і ключ-шток.

Протистояння зламу

Захист від різних методик зламу у Dom Diamant на дуже високому рівні — сертифікати, про які йшла мова, дарма не видаються.

Протистояння вандальним методам зламу забезпечують перераховані вище конструктивні особливості та використання елементів з твердих металів: захист від висвердлювання здійснюється загартованими вставками і матеріалом корпусу і ротора, а міцна захисна вставка в нижній частині корпусу протистоїть перелому та вириванню циліндра.

Такий самий високий захист циліндра від інтелектуальних методик розкриття. Бампінг в принципі неможливий, оскільки в циліндрі немає пінів. Також неможливий підбір ключа, бо кількість секретних комбінацій наближається до нескінченності, так само як і марна робота відмичками.

Кілька слів необхідно сказати про відгуки про зламостійкість циліндра. У мережі на деяких форумах зустрічаються наполегливі твердження про розкриття циліндрів Dom Diamant за допомогою якихось заготовок з цвяхів, про те, що циліндр легко розкрили за 12 секунд в якийсь майстерні і т. ін. Читаючи подібні твердження, потрібно чітко розуміти, що йде торгова війна замкових брендів, в якій обхаяти продукцію конкурента — звичайна справа. До цього зустрічалися фальшиві відеоогляди про розкриття циліндрів Abloy, «правдиві» звіти про висвердлювання броненакладок Mottura звичайним(!) свердлом за 15-20 секунд та інші подібні матеріали. Як то кажуть, нічого особистого — тільки бізнес.
Також потрібно розуміти, що навіть найдосконаліший циліндр не витримає ударів важкого молотка або кувалди. Тому використання якісної і, що важливо, правильно встановленої захисної фурнітури є нагальною потребою при використанні БУДЬ-ЯКОГО циліндра.

Захист ключів та виготовлення дублікатів

Ключі DOM Diamant захищені від копіювання — як уже говорилося, обладнання для їх виготовлення є лише на заводі DOM. Відповідно, дублікати ключів виготовляються там же. Це незручно, процес не вирізняється оперативністю, але такий підхід практикують всі виробники щодо своїх циліндрів топ-рівня. Замова на виготовлення дублікатів ключів здійснюється за пред'явленням картки власника циліндра, що входить в комплект. Замовити дублікати ви зможете у нашому сервіс-центрі.

Комплектація циліндра

В комплект входять: циліндр, пластикова картка власника циліндра, 5 ключів, кріпильний гвинт.

Безкоштовна доставка по Україні

Ми можемо відправити Dom Diamant по Україні за допомогою послуг компаній-перевізників. При пересиланні Новою поштою здійснюється безкоштовна доставка післяплатою — наша компанія бере на себе всі транспортні та страхові витрати.

Відкрити меню розділу