Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Циліндри EVVA 3KS Plus
(ЕВВА 3КС, ЕВВА 3КС) в Одесі

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

Австрійські циліндрові механізми (серцевини, личинки, вставки) EVVA 3KS (3KS Plus) заслужено вважаються одними з найбільш стійких личинок світу. Їх виготовлення та збирання здійснюються на заводі у Відні, не виходячи за межі підприємства.

Магазин «Добрий дім» є офіційним дистриб'ютором EVVA в Одесі та Україні — наші фахівці в складі київської компанії «Клавис» їздили на завод в Австрію, де здали всі нормативи, передбачені стандартами підприємства, а також отримали сертифікат, що підтверджує наші повноваження.

циліндр evva евва Еффа фото

Технологія 3KS (система трьох кривих)


Існують дві моделі механізмів — 3KS і 3KS Plus. Вони нічим не відрізняються, за винятком збільшеної ширини однієї з канавок ключа в 3KS Plus. Таке рішення було зроблено для продовження терміну дії патенту, що захищає ключі 3KS.

Циліндрові механізми 3KS відомі своїм унікальним, запатентованим, безпружинним принципом функціонування. Три кодових паза-канавки (саме вони називаються «кривими») на кожному боці ключа незалежно один від одного переміщують 12 кодових пластин — по 6 з кожного боку. Кодові пластини знаходяться в роторі циліндра і при збігу комбінації дозволяють двом потужними запірним планкам, блокуючим з двох сторін обертання ротора в корпусі по всій його довжині, дозволити відкриття циліндра. Під кодовими пластинами відсутні пружини, завдяки чому значно знижено тертя, що робить циліндр дуже зносостійким і надійним в роботі. Надійність проявляється не тільки в довговічності, але і стійкій роботі в умовах з підвищеним забрудненням, насамперед пилу.

Торці ключа теж мають кодову нарізку, що взаємодіє з елементами ротора, розташованими у верхній частині. Розуміння роботи дадуть креслення із загальним пристроєм 3KS.

Наочне уявлення про будову циліндра і виробництво ви зможете отримати з перегляду відеоматеріалу з нашого каналу Youtube (роc. мовою).

Захист від інтелектуального розкриття

Циліндр пройшов безліч перевірок і сертифікацій в різних лабораторіях різних країн, де зламостійкість циліндра отримала найвищі оцінки.

Через відсутність пінів личинку неможливо розкрити бампінгом, а протистояння відмичкам знаходиться на найвищому рівні. Ми завжди намагаємося в описах циліндрів уникати терміну «нерозкривний», але багато хто стосовно 3KS використовуює саме таке формулювання. Такий рівень протистояння маніпулятивним методикам, крім системи трьох кривих, дає звужений ключовий отвір — його звужують спеціальні виступи запірних планок.

циліндр evva Еффа фото

EVVA 3KS з вертушкою (полірована латунь, матовий хром, полірований хром)

Захист від силового зламу

Захист від вандального зламу у циліндрів традиційно нижче — торець доступний всім інструментам, починаючи від свердла і закінчуючи кувалдою.

Корпус циліндра латунний, тому захист від висвердлювання досягається стандартним перевіреним способом — загартованими штифтами, ротор захищений загартованою кулькою і твердосплавними запірними планками. Захист від розриву, зламу і витягуванню дає потужна вставка з нержавіючої сталі, що з'єднує частини циліндра. Проворот силою (згортання) виключений повністю — запірні планки блокують ротор по всій його довжині. Захист від вибивання будується на положенні кулачка при замкненому циліндрі — він знаходиться під кутом, але повноцінний захист дасть тільки захисна фурнітура — її установка доцільна при використанні БУДЬ-ЯКОГО, навіть найдорожчого циліндра.

Ключі

Ключі 3KS двосторонні, їх форма і особливо знижене тертя забезпечують гладкий і легкий вхід в циліндр. В системі 3KS можливе існування 30 мільярдів варіантів ключів.

Зведені характеристики і особливості EVVA 3KS/3KS plus

 • Понад 30 мільярдів можливих комбінацій ключа
 • Найвищі оцінки у всіх тестах і перевірках на зламостійкість різних країн світу
 • Захищена патентом компанії технологія 3KS (трьох кривих)
 • Ротор і корпус циліндра захищені від свердління загартованими елементами
 • Абсолютна захищеність від бампінга через відсутність пружин і пінів
 • Вставка з нержавійки захищає циліндр від витягування, розриву і зламу
 • Кут кулачка в закритому положенні близько 30 градусів дає захист від вбивання
 • Завдяки відсутності пружин та зниженню тертя робота механізму виключно легка та довговічна
 • Фрикційність механізму (антипаніка) дозволяє відкрити личинку з зовнішньої сторони при будь-якому куті вертушки або ключа з внутрішнього боку
 • Ключі 3KS мають реверсивність — вони двосторонні та вставляються любою зі сторін
 • Захист ключів від вільного копіювання
 • Надійна робота при забрудненні та дії низьких і високих температур
 • На базі циліндрів 3KS можливе створення майстер-систем з практично необмеженою кількістю варіацій доступу.
 • Модульний принцип збирання дозволяє отримати циліндри необхідного розміру.

Про комплектацію і копіювання ключів

Циліндр комплектується п'ятьма ключами і карткою з кодуванням личинки, яка підтверджує також володіння механізмом. Для виготовлення дублікатів слід звернутися до сертифікованого сервіс-центру, подібного до нашого, пред'явити один з ключів і картку власника.

Нагадаємо, що фахівці нашого сервісного центру можуть виконати заміну і установку циліндра в будь-якому районі Одеси.


Магазин «Добрий дім» —
циліндри ЕФФА 3КС (ЕФА 3КС), ЕВВА 3КС (ЕВА 3КС), ЕВВА 3КС (ЕВА 3КС) в Одесі