Циліндри Mul-T-Lock MTL600 в Одесі

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

В нашому магазині широкий (якщо не найширший) вибір топових циліндрів в Одесі в наявності. Пропонуючи їх вам, ми керуємося простим принципом — у кожного бренду ми беремо кращі моделі свого класу, які завжди є в продажу. Якщо вести мову про елітні циліндри, то насамперед це EVVA 3KS, DOM Diamant, BKS Janus 45. Елітні циліндри середнього рівня — чудовий Abloy Protec 2 і Mottura Champions C38. Одним з кращих циліндрів початкового елітного рівня можна з упевненістю назвати Mul-T-Lock MTL600.

НАШ МАГАЗИН Є ОФІЦІЙНИМ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ
ЦИЛІНДРІВ MUL-T-LOCK В ОДЕСІ

ДИВИТИСЯ ЦІНИ НА ЦИЛІНДРИ MUL-T-LOCK

Ізраїльські циліндри Mul-T-Lock MTL600 мають дві важливі якості — для свого класу у них відмінний рівень протистояння інтелектуальним методикам розкриття циліндрів та досить прийнятна ціна. У своїй ціновій ніші конкурентами MTL600 можна назвати Mottura Champions PRO — при трохи нижчій ціні італійці пропонують такий же рівень зламостійкості, а також п'ять, а не три ключа.

Особливості Mul-T-Lock MTL600

MTL600 є копією моделі Mul-T-Lock Interactive plus. Компанія провела ребрендинг, унаслідок якого існуючі циліндри отримали нові назви, і Interactive plus став називатися MTL600. Конструкція обох моделей абсолютно однакова, різниця лише в кольорі пластикової головки ключів та логотипі.

Циліндру присвоєно рівень секретності High Security, рівень контролю за якістю виробництва відповідає стандарту ISO 9001. Основою секретності циліндра є запатентовані технології Mul-T-Lock® Interactive і Mul-T-Lock® Telescopic pin.

Технологія Mul-T-Lock® Interactive

Технологія Mul-T-Lock® Interactive будується на наявності у ключа особливого рухомого інтерактивного елементу, що взаємодіє з активним піном ротора циліндра, і дозволяє останньому впізнати ключ Mul-T-Lock. Ключ без інтерактивного елемента розпізнано не буде і замок не відкриється навіть при збігу секретної нарізки.

Технологія ця не нова, вона використовувалася і в попередній моделі Mul-T-Lock Interactive (без плюса), але є принципова відмінність: в моделі Interactive Plus змінені форми інтерактивного піна ключа і ротора (плуга), що перейняв і MTL600.

Інтерактивний пін ротора отримав овальну форму і, що дуже важливо, став проходити через корпус ротора наскрізь (це видно на ескізі будови циліндра), маючи можливість блокувати несанкціонований поворот ротора циліндра. Завдяки цьому рішенню протистояння циліндра бампінгу було піднято на новий рівень — випадків відкриття циліндрів MTL600 бамп-ключем не було, так само як його попередника.

Бампінг — інтелектуальна методика розкриття циліндрових механізмів (личинок) за допомогою постукування по вставленому в циліндр спеціальному інструменту — бамп-ключу.

Технологія Mul-T-Lock® Telescopic pin

Система подвійних пінів Mul-T-Lock® Telescopic pin вже використовувалася в молодших моделях. Її суть така: піни циліндра є телескопічними (подвійними) — кожен пін фактично є парою, що складається із зовнішнього та внутрішнього пінів.

Оскільки пар загалом п'ять, то пінів виходить десять. Внутрішній і зовнішній піни контактують з різними частинами своєї лунки на ключі, при цьому кожна з пар має свою конструкцію — існує по 4 варіанти внутрішніх і зовнішніх пинов кожної з пар.

Подвійні піни самі по собі забезпечують досить високу стійкість до маніпуляційного розкриття. В сукупності з інтерактивним елементом цей рівень підвищується ще більше. MTL 600 не називають нерозкривним механізмом, але рівень надаваємого їм захисту можна назвати дуже високим.

Протистояння силовому зламу

Захист від інтелектуальних методик розкриття ми розглянули — він базується на інтерактивних елементах ключа і ротора циліндра, а також подвійних телескопічних пінах.

Протистояння силовим методикам зламу, враховуючи, що корпус і ротор циліндра виготовлені з латуні, ґрунтується на використанні підсилювальних елементів з твердих металів.

Захист від висвердлювання пружин пінів надає вертикальний штифт з твердосплавного металу в передній частині корпусу циліндра. Висвердлюванню самих пінів запобігає захисний елемент, розміщений у верхній передній частині корпусу — він захищає стик ротора і корпусу. Нарешті, для утруднення висвердлювання самого ротора в його передній частині встановлений ще один штифт.

Протистояння розриву циліндра базується на сталевій загартованій пластині, розміщеній в нижній частині корпусу — таке рішення використовується виробниками дуже часто.

Загалом, захист гідний, але повним назвати не можна — його дасть тільки захисна фурнітура, використання якої доцільно для будь-якого, навіть найдорожчого циліндра.

Зведений список характеристик Mul-T-Lock MTL600

Модифікація «три в одному» (світлофор)

Циліндри можуть постачатися в модифікації «три в одному» (3 in 1). Її стисла суть така — циліндр має можливість самостійного перекодування. Комплектацію складають три різних комплекта ключів, і при потребі користувач вставляє ключ з нового комплекту, перекодуючи таким чином циліндр. Після цього попередній комплект припиняє свою дію.

Ключі та виготовлення дублікатів

Ключ має запатентований профіль і є двостороннім — в проріз циліндра його можна вставляти будь-якою стороною. На ключі розташовані два інтерактивних елемента — кожен для свого боку.

Дублікати ключів можна виготовити в сертифікованих центрах, таких як наш, пред'явивши картку власника циліндра.

Комплектація циліндра

Комплектація складається з циліндра, трьох ключів, кріпильного гвинта і картки власника циліндра з секретним кодом, яка потрібна для виготовлення дублікатів.


Нагадуємо, що майстри нашого сервіс-центру можуть встановити куплений циліндр в будь-якому районі Одеси.

Циліндри (личинки, серцевини) Mul-T-Lock MTL600 в Одесі з установкою

Відкрити меню розділу