Mottura 54J797 My Key — зламостійка заміна 54797
із захистом від самоімпрессіі

Представляти італійську компанію Mottura немає потреби — це найвідоміший бренд, і якщо ви на цій сторінці, то розумієте, про кого йде мова. Mottura пропонує найширший вибір замків з різними технологіями, серед яких своє місце займає модель 54797.

Mottura 54797 є однією з найпоширеніших комбінованих моделей. Серед її особливостей — використання двох систем, одна з яких блокує іншу: циліндрична частина перекриває доступ до сугальдної. Говорячи простими словами, поки не буде відкритий нижній циліндровий замок, не буде можливості вставити ключ в сугальдний — ключовий канал при закритті нижнього замка перекривається шторкою.

Таке рішення давало хороший рівень стійкості до інтелектуальних методик зламу, за винятком однієї уразливості — самоімпрессіі. Розкриттю таким способом схильна безліч сугальдних замків різних виробників. У Mottura загальна зламостійкість була на високішому рівні завдяки вищеописаному блокуванню — зламнику треба було б спершу розкрити циліндр замка. Але факт залишається фактом — модель Mottura 54797 розкривається методом самоімпрессіі і фактично основою зламостійкости був циліндр. Такий стан речей зі зрозумілих причин не влаштовувало ні виробників, ні покупців, і на зміну 54797 прийшов новий замок 54J797.

Чим замінити 54.797. Особливості 54.J797 My Key

54J797 My Key — двосистемна (циліндровий і сугальдний замки в одному корпусі) врізна модель з можливістю самостійного перекодування і технологією My Key, що запобігає несанкціонованому копіюванню ключа.

Новою технологію My Key назвати не можна — є безліч моделей Mottura, де вона використовується. Повністю описувати My Key ми не будемо, пройшовши за посиланням, ви зможете ознайомитися з її роботою та можливостями. А тут лише зазначимо, що основою My Key був механізм Nicleo, який мав досить великі розміри.

Модель 54J797 My Key має дві важливі особливості, на кожній з яких зупинимося докладно.

Відсутність механізму Nucleo

Переоцінити цю особливість важко — надійний, але габаритний механізм Nucleo, вимагав особливмх умов — для нього потрібно було своє посадочне місце. Це означає, що замінити його на інший замок досить проблематично — доведеться возитися з переробкою дверей. Модель 54J797 My Key має розміри 54797, збігаються також і відстані між кріпильними отворами. Це означає, що замки

54797 та 54J797 My Key повністю взаємозамінні

Відсутність Nucleo не зменшило зламостійкости замка — при закритому положенні циліндрової частини замка, ключовий отвір до сугальдной так же блокується шторкою з твердосплавного металу, а при повороті сугальдної частини відбувається перекриття місць ключового каналу, через які здійснюється розкриття відмичками.

А ось захист від самоімпрессіі, про яку йшла мова на початку матеріалу, базується на новому конструктивному вирішенні.

Отримати наочне уявлення про роботу замка допоможе відеоматеріал з нашого каналу Youtube.

Оновлений профіль ключа

Ключ моделі 54J797 має новий профіль — він ускладнений і звужений (на ескізах видно різницю). В описах своїх товарів, і, зокрема замків і циліндрів, ми завжди уникаємо словосполучення «розкрити неможливо». Але те, що новий профіль ключа в сукупності з новою механікою значно ускладнив розкриття замка самоімпрессіей, підвівши до межі неможливості — це факт.

Розкрити 54J797, оснащений навіть слабким циліндром, за допомогою послуг аварійників вже не вийде. Якщо ж в дверях використвується якісний циліндр та захисна фурнітура, то замок стане дійсно неприступним, протистоячи як інтелектуальним, так і вандальних методам розкриття сталевих дверей.

Відкрити меню розділу