Замки та циліндри Kale (Кале Кіліт) у Хмельницькому

Продукція турецької компанії Kale займає одне з провідних положень в нижньому і середньому ціновому сегменті — якщо вам потрібен недорогий брендовий замок або циліндр, то пропоновані Кале рішення можуть виявитися кращим варіантом. Продукція компанії відома, її використовують багато виробників дверей різних цінових сегментів.

Наш магазин здійснює розсилку
замків і циліндрів Кале по Україні

Територіально ми розташовані в Одесі, але здійснюємо розсилку дверних замків та циліндрових механізмів Kale в різні міста України, серед яких є і Хмельницький. Відправка до Хмельницького здійснюється будь-яким зручним для вас поштовим перевізником, перевага віддається «Новій пошті», яка має широку мережу відділень. Відправка здійснюється післяплатою, ви оплатите товар після його отримання та огляду в обраному вами відділенні Хмельницького.

Якщо вам потрібен більш високий рівень зламостійкості, то ми можемо вислати до Хмельницького замки і циліндри (вставки, серцевини, личинки) провідних світових брендів — Abloy, Mottura, EVVA, Mul-T-Lock та інших виробників. Ми є офіційним представником багатьох з них, і наш магазин у цьому разі бере транспортні витрати на себе — доставка буде безкоштовною для вас.

Про продукцію Kale

Циліндри і замки Kale не зрівняються, наприклад, з замками Mottura і циліндрами Abloy, але для своєї ціни вони мають відмінну якість збірки та зламостійкість, незрівнянну з продукцією «заводського» Китаю, який часом має досить непогану якість. Якщо вам потрібна продукція вищого класу, то ми здійснюємо розсилку італійських замків і циліндрів Mottura — ми є офіційним представником цього бренду.

Kale відома насамперед своїми замками — компанія пропонує досить широкий вибір врізних та накладних замків. Не можна сказати, що у нас є всі найменування, але самі «ходові» моделі практично завжди є в наявності — частина з них для міжкімнатних дверей, частина для вхідних дверей з металу.

Циліндри Kale маркуються цифрами 164, які є кодом серцевин в каталозі компанії, після яких слідують буквені символи, які означають серії. Найбільш зламостійкі серії позначені символами B, S, G і F — циліндри цих груп відповідають другому класу захисту згідно з російським ГОСТ 5089-2003.

Короткі відомості про компанії Kale

Компанія Kale (повна назва Kale Kilit) була заснована в 1953 році у вигляді невеликої майстерні по виробництву замків (kale по-турецьки означає замок). Завдяки якості продукції та підвищенню попиту через 4 роки відкривається перша фабрика компанії. У 1975 році компанія виходить на міжнародний ринок, ще через 4 роки виробництво переходить на новий високотехнологічний завод з виробництва замків повного циклу, а в 1990 році компанія стає виробником світового класу.

Історія компанії ознаменована комерційним успіхом, який був би неможливий при невідповідності якості до вартості продукції — товари Kale в різні часи завоювали безліч нагород, їм присвоєні різні сертифікати, серед яких ТС ЄП ІСО 9001: 2008, ТС ЄП 12209, ТС ЄП 1303, СЕПРО (Український сертифікат якості), ГОСТ 538-2001 і ГОСТ 5089-2003 (Росія), ТС ЄП 14846, УТО (Національний технічний сертифікат). Одним з цікавих моментів історії Kale є 2005 рік — компанія відкриває у Китаї юридичний відділ, який контролює боротьбу з підробками оригінальних турецьких замків.

У наш час Kale Kilit є чи не найвідомішим замковим брендом, продукція якого доступна всім верствам населення.


Магазин Добрий Дім — доставка до Хмельницького
замків, личинок, серцевин і вставок Kale

Відкрити меню розділу