Циліндри Kale в Одесі

Турецький виробник Kale відомий багатьом одеситам — завдяки ціновій політиці його продукція дуже поширена. Компанія пропонує рішення різного рівня, але загалом всі вони займають середню нішу цінового діапазону і надійності. Пропоновані циліндри не претендують на роль супермеханізмів, їх не можна порівнювати з продукцією брендів світового класу. Але вони досить надійні та мають прийнятну на побутовому рівні зламостійкість — в житті часто бувають випадки, коли потрібна продукція не дуже дорога, але водночас з достатнім захистом.

Циліндри Kale 164 BN і Kale 164 BM

Циліндри належать до найпростіших механізмів, пропонованих виробником. Виконання Kale 164 BN — ключ-ключ, Kale 164 BM — з баранчиком (вертушкою).

Робота Kale 164 BN заснована на 20-піновому секретному механізмі (з кожного боку по 10 пінів, 5 зверху і 5 знизу). Піни і корпус виготовлені з латуні, в корпус з кожної лицьової сторони впресовано захисний штифт з твердосплавного металу, що забезпечує захист від висвердлювання. C кожної сторони 2 піна мають особливу грибовидну форму, що утрудняє розкриття шляхом підбору секретного коду.

Kale 164 BM має таку саму будову, але пінів і захисних штифтів у нього в 2 два рази менше — з боку вертушки їх немає. Обом механізмам надан другий клас безпеки по російському ГОСТ 5089-2003.

Технічні параметри циліндрів

Купити в Одесі циліндрові механізми Kale ви зможете в нашому магазині, а майстри сервіс-центру при потребі можуть виконати установку купленого циліндра в будь-якому районі Одеси.

Циліндри Kale в Одесі з установкою

Відкрити меню розділу