Циліндри Mul-T-Lock Interactive plus в Одесі

Безкоштовна доставка по місту та Україні!

Циліндрові механізми, як інша продукція, поділяється на класи, спрямовані на вирішення різного рівня завдань — є циліндри початкового, середнього та топового (елітного) рівнів.

В нашому магазині широкий (якщо не найширший) вибір топових циліндрів в Одесі. Пропонуючи їх вам, ми керуємося простим принципом — у кожного бренду ми беремо кращі моделі свого класу — вони завжди є в наявності. Якщо вести мову про абсолютно елітні циліндри, то це Vachette Radial NT, EVVA 3KS, DOM Diamant, BKS Janus 45. Елітні циліндри середнього рівня — чудовий Abloy Protec 2 і Mottura Champions C38. Одним з кращих циліндрів початкового елітного рівня можна з упевненістю назвати Mul-T-Lock Interactive+.

Наш магазин є офіційним представником
компанії Mul-T-Lock в Одесі

СКАЧАТИ ПРАЙС НА ЦИЛІНДРИ MUL-T-LOCK

Циліндри найвідоміших світових виробників середнього і топового дивізіонів коштують дорого — збираються вони в Європі, а не Китаї, в них використовуються найякісніші матеріали і найсучасніші технології. Захист, що дається ними, дуже високий, але ціна може стати нездоланним бар'єром. У цих випадках завжди шукається адекватна заміна бюджетного рівня зі свідомо низькою, але все ж достатньою зламостійкістю і доступною ціною.
Ізраїльські циліндри Mul-T-Lock Interactive plus мають обидві перераховані властивості — для свого класу у них відмінний рівень протистояння інтелектуальним методикам зламу циліндрів та досить прийнятна ціна. Не дивлячись на те, що ми згадали Mul-T-Lock Interactive plus як бюджетний варіант, не варто забувати, що це бюджетний варіант елітного класу циліндрів, його початковий щабель.

Пристрій Mul-T-Lock Interactive plus

Перш ніж почати опис, звернемо вашу увагу, що мова йде про модель Mul-T-Lock Interactive plus, а не попередню Mul-T-Lock Interactive (без плюса в кінці). Зазначимо також, що існують однакові терміни з різним змістом — є циліндри Mul-T-Lock Interactive і Mul-T-Lock Interactive plus, а є технологія Mul-T-Lock® Interactive, яка використовується в цих циліндрах. Для поділу термінів, кажучи про технології, в цій статті ми завжди будемо перед нею ставити знак патенту®.

Назва моделі Mul-T-Lock Interactive plus вимовляється як «Мультилок інтерактив плюс». Слово «plus» може замінюватися символом «+» і виглядати як Mul-T-Lock Interactive+. Циліндру присвоєно рівень секретності High Security, рівень контролю за якістю виробництва відповідає стандарту ISO 9001.

Основою секретності циліндра є запатентовані технології Mul-T-Lock® Interactive і Mul-T-Lock® Double pin.

Технологія Mul-T-Lock® Interactive

Технологія Mul-T-Lock® Interactive будується на наявності у ключа особливого рухомого інтерактивного елементу, що взаємодіє з активним піном ротора циліндра, і дозволяє останньому «визначити» ключ Mul-T-Lock. Ключ без інтерактивного елемента розпізнано не буде і циліндр не відкриється.
Технологія ця не нова, вона використовувалася і в попередній моделі, але є принципова відмінність: в моделі Interactive+ змінені форми інтерактивного піна ключа і ротора (плуга).

Інтерактивний пін ротора — OVI пін — отримав овальну форму і, що дуже важливо, став проходити через корпус ротора наскрізь (це видно на ескізі будови циліндра), маючи можливість блокувати несанкціонований поворот ротора циліндра. Завдяки цьому рішенню протистояння циліндра бампінгу було піднято на новий рівень — випадків відкриття циліндрів Interactive+ бамп-ключем не було, чого не скажеш про попередню модель без плюса.

Бампінг — інтелектуальна методика розкриття циліндрових механізмів (личинок) за допомогою постукування по вставленому в циліндр спеціальному інструменту — бамп-ключу.

Технологія Mul-T-Lock® Double pin

Система подвійних пінів Mul-T-Lock® Double pin вже використовувалася в молодших моделях. Її суть така: піни циліндра є телескопічними (подвійними) — кожен пін фактично є парою, що складається із зовнішнього та внутрішнього пінів.

Оскільки пар загалом п'ять, то пінів виходить десять. Внутрішній і зовнішній піни контактують з різними частинами своєї лунки на ключі, при цьому кожна з пар має свою конструкцію — існує по 4 варіанти внутрішніх і зовнішніх пинов кожної з пар.

Подвійні піни самі по собі забезпечують досить високу стійкість до маніпуляційного розкриття. В сукупності з інтерактивним елементом цей рівень підвищується ще більше. Interactive+ не називають нерозкривним механізмом, але рівень надаваємого їм захисту можна назвати дуже високим.

Протистояння зламу

Захист від інтелектуальних методик розкриття ми розглянули — він базується на інтерактивних елементах ключа і ротора циліндра, а також подвійних телескопічних пінах.

Протистояння силовим методикам зламу, враховуючи, що корпус і ротор циліндра виготовлені з латуні, грунтується на використанні підсилювальних елементів з твердих металів.

Захист від висвердлювання пружин пінів дає вертикальний штифт з твердосплавного металу в передній частині корпусу циліндра. Висвердлюванню самих пінів запобігає захисний елемент, розміщений у верхній передній частині корпусу — він захищає стик ротора і корпусу. Нарешті, для утруднення висвердлювання самого ротора в його передній частині встановлений ще один штифт.

Протистояння розриву циліндра базується на сталевій пластині, розміщеній в нижній частині корпусу — таке рішення використовується виробниками дуже часто.

Зведений список характеристик Mul-T-Lock Interactive+

Ключі та виготовлення дублікатів

Ключ має запатентований профіль і є двостороннім — в проріз циліндра його можна вставляти будь-якою стороною. На ключі розташовані два інтерактивних елемента — кожен для свого боку.

В ключах передбачена можливість кольорового маркування — для цього в комплект входять змінні різнокольорові пластикові ідентифікатори, якими можна позначити ключ або комплект ключів.

Дублікати ключів можна виготовити в сертифікованих центрах подібних до нашого, пред'явивши картку власника циліндра. Хочеться зазначити, що контроль за заготовками ключів Interactive+ поставлений заводом-виробником більш строго, в порівнянні з контролем попередньої моделі циліндра.

Комплектація циліндра

Комплектація складається з циліндра, трьох ключів, набору кольорових ідентифікаторів, кріпильного гвинта і картки власника циліндра з секретним кодом.

Дублікати циліндрів такого рівня недешеві, і якщо вам потрібна більша кількість ключів, то доцільно розглянути циліндр Mottura Champions PRO — у нього 5 ключів, ціна трохи нижче, а зламостійкість на такому ж рівні.


Нагадуємо, що майстри нашого сервіс-центру можуть встановити куплений циліндр в будь-якому районі Одеси.

Циліндри Mul-T-Lock Interactive+ в Одесі з установкою

Відкрити меню розділу