Шкіряні чохли для ключів в Одесі.
Недорогі ключниці та мішечки для ключів з натуральної шкіри

Якщо ви живете в Одесі, та шукаєте недорогий чохол для ключів, виготовлений з високоякісної шкіри, то вибір і ціни нашого магазину вас приємно здивують. Пропонуємі нами чохли будуть служити вам довго — шви прошиті не звичайною, а капроновою ниткою, яка не піддається розкладанню тривалий час і володіє великою міцністю. Якщо говорити про ціни, то вони співмірні з розміром ключниці — китайські дерматинові чохли для мобілок, що продаються на ринках Одеси, стоять часом дорожче.

Навіщо потрібні чохли для ключів

При всій удаваній марності чохлів для ключів, така точка зору буде помилковою і ми переконаємо вас в цьому.

Якщо вести розмову про чоловіків, то кому як не їм знати, скільки дірок буває в кишенях брюк і курток через носіння в них ключів. Втім, регулярно зашиваючі ці кишені жінки теж зрозуміють, про що йде мова.

Перейдемо до прекрасної половини людства. Відомо, що в жіночій сумочці можна знайти все, що завгодно. А якщо знайти можна все, то, виходячи зі зворотної залежності, знайти потрібний предмет буває нелегко. Факт для роздумів: ключі в чохлі знайти в два рази швидше, ніж без нього.

Якщо у вищеописаних випадках хтось все ж вважатиме, що ключниця таки не потрібна (адже є люди, яким подобається ходити з дірками в кишенях або ритися в сумочці), то є ситуації, коли чохли для ключів є нагальною потребою. Погодьтеся, що ключ з магнітними елементами, на який налипли частинки металу або бруд, може з часом «вбити» циліндр замку. Вартість чохла виявиться мізерною в порівнянні з вартістю ремонту, повірте. То чи не краще запобігти його?

Ключниці односторонні, плоскі

Маленькі (9х14 мм).

Великі (14х25 мм).

Ключниці з карабіном

Ключниці з двома кільцями

Ключниці двосторонні

Ключниці «Гаманець» і мішечок «Дзвоник»

Ключниці «Книжка»


Якісні замки, двері та дверні ручки в Одесі.

Меню розділу ключів