Технічне оснащення сервіс-центру «Добрий Дім»

Будь-який сервісний центр по замкам та ключам має спеціальне обладнання. Хтось виготовляє ключі за допомогою напилка і надфіля, в будці ключника ви побачите саморобний або недорогий верстат промислового виробництва, у кого-то технічне оснащення краще. Майстерність — велика річ, але є ключі та види робіт, які без спеціального обладнання зробити просто неможливо. І чим більше кількість обладнання, тим ширше спектр робіт.

На цій сторінці ми пропонуємо знайомство з нашими верстатами. Серед них є як досить прості пристрої, так і складні спецверстати, яких в Одесі одиниці. Наше обладнання завжди підтримуються в робочому стані — ви не знайдете у нас облуплених верстатів з «вбитими» фрезами, після роботи на яких дублікати не підходять до замку.

Верстат «Compact II»

Високоточний фрезерно-копіювальний верстат для виготовлення дублікатів ключів «Mul-T-Lock». Комбінація пінов ключа береться з індивідуальної карти і переноситься на фірмові заготовки ключів. Верстат має патентований механізм для встановлення глибини нарізки і може робити бічну та задню нарізку для патентованих інтерактивних ключів.

Верстат «Універсал»

Найпоширенійший в Одесі верстат для виготовлення та копіювання ключів. Верстат універсальний, на ньому можна копіювати і фрезерувати різні типи ключів — англійські, сувальдні, фінські та інші.

Верстат «Bravo Professional»

Італійський професійний копіювально-фрезерний верстат фірми «Silca» для виготовлення ключів будь-яких типів: хрестоподібних, плоских та інших для автомобільних та циліндрових замків.

Верстат «GT-40»

Італійський копіювально-фрезерний верстат фірми «Silca» для виготовлення дублікатів різних видів ключів.

Верстат «Ecodrill 2000»

Італійський професійний верстат, який являє собою високоточний вертикально-фрезерний пристрій з широким спектром застосування. На ньому виготовляються ямкові та ключі для автомобілів.

Верстат «Abloy»

Фірмовий фінський верстат для виготовлення ключів Abloy Protec 2.

Верстат «Halley BMK2000»

Італійський верстат для виготовлення сувальдних, помпових та фінських ключів.

«Добрий дім» —
якісні послуги з виготовлення ключів в Одесі

Меню розділу ключів