Виготовлення дублікатів ключів Мультилок (Mul-T-Lock) в Одесі

Сервісний центр нашого магазину виконує копіювання ключів циліндрів Mul-T-Lock всіх типів. Ми маємо сертифікат на право копіювання патентованих ключів Mul-t-Lock, виданий центром сертифікації «SPV Company Ltd», а також сертифікат, підтверджуючий, що наш магазин є авторизованим центром Mul-T-Lock в Одесі.

Що потрібно для виготовлення копії ключа Mul-T-Lock

Для виготовлення дубліката обов'язково потрібна карта власника циліндра, яка повинна бути в комплекті при покупці. Без неї копіювання не здійснюється, тому намагайтеся не забути її перед приходом в наш центр.

Можливі проблеми при копіюванні

Мало хто в Одесі знає, що компанія Мультилок робить циліндри з різним профілем ключа для різних країн. Конструкція механізмів однакова, але ключ від німецького циліндра Мультилок на увійде в циліндр, виготовлений для України. На практиці це означає, що якщо ви купили циліндр через неофіційний канал, то він може не бути українським, і ключі вам не зроблять ні в Одесі, ні в Київі — в Україну просто не постачаються заготовки інших країн. Це може бути серйозною проблемою, єдиним рішенням якої стане зміна секретності циліндра з перехідом на український профіль ключа. Зрозуміло, будуть додаткові витрати на перекодування і виготовлення нових дублікатів, але вони несумірні з вартістю нового циліндра Мультилок.

Які ключі Мультилок ми копіюємо

Ми робимо дублікати ключів для всіх циліндрів Мультилок, а також ключі від автомобільних протиугінних систем Mul-T-Lock Construct. На фотографіях представлені найбільш поширені види ключів цієї компанії.

Крім виготовлення дублікатів ключів Мультилок, ми також копіюємо ключі Аблой, Моттура та інших брендів. Копіювання зазвичай займає близько 10-15 хвилин, якщо немає черги.

Виняток становлять ключі до циліндрів MT5, дублікати яких виготовляються в Київі. В цьому випадку виготовлення копій займає деякий час.

Є питання по копіюванню? Телефонуйте майстру: 067-593-61-27 (Валентин)

Сервіс-центр магазину «Добрий дім» —
виготовлення копій ключів Мультилок (Mul-T-Lock) в Одесі

Меню розділу ключів