Виготовлення дублікатів ключів
Abloy Protec і Protec 2 в Одесі

Наш сервіс-центр виконує в Одесі копіювання ключів до циліндрів Protec, Protec 2, Classic, Disklock Pro, Exec, Novel, Profile, Sentry та інших моделей, а також ключів до замків SL900, 428 і LC2902 фінської компанії Abloy. Найбільш поширені ключі наведені на фото.

Що потрібно для виготовлення копії ключа Abloy

Для виготовлення дубліката в обов'язковому порядку потрібна карта власника циліндра, яка повинна бути в комплекті. Без неї копіювання не виконується, тому намагайтеся не забути її перед приходом в наш центр.

Про копіювання ключів Abloy Protec

Циліндри Abloy Protec не потребують особливого знайомства — серія відома багатьом жителям Одеси своєю надійною роботою і доброю стійкістю до інтелектуальних методик відкриття циліндрів. Серія Abloy Protec 2 є подальшим розвитком циліндрів Аблой Протек.

Наш магазин є офіційним постачальником циліндрів Protec в Одесі, а сервісний центр сертифікован та оснащений фірмовим фінським верстатом Abloy.

Фінський верстат для копіювання ключів Abloy Protec

На момент написання статті верстат є єдиним в Одесі, і думається, що такий стан речей буде тривати невизначений час, який прагне до нескінченності: верстат коштує дорого, сертифікацію пройти досить непросто і багато майстерень просто беруть в Одесі заявку на Abloy Protec і Protec 2, а потім відправляють її до Київа, де і робляться дублікати. Зрозуміло, що в вартість дублікатів при такому підході будуть закладені транспортні та інші складові. Замовляючи ключі у нас, ви будете позбавлені від усього цього, виграючи у вартості та часу.

Крім виготовлення дублікатів ключів Аблой, ми також копіюємо ключі Мультилок, Моттура та інших брендів, а також виконуємо зміну секретності циліндрових механізмів. Копіювання зазвичай займає близько 10-15 хвилин, якщо немає черги.

Є питання по копіюванню? Телефонуйте майстру: 067-593-61-27 (Валентин)

Якісне виготовлення копій ключів
Abloy Protec і Abloy Protec 2 (Аблой Протек)

Меню розділу ключів