Вуличні вхідні двері «Форт Нокс» в Одесі

Компанія «Форт Нокс» існує більше десяти років. Продукція збирається на власній виробничій лінії в Запоріжжі, якість і надійність дверей для своєї ціни вельми непогані.

«Форт Нокс» виготовляє кілька серій дверей. Пропоновані нашим магазином в Одесі вхідні двері серії «Форт» належать до середнього цінового сегменту. Моделі серії розроблені для використання як вуличні двері.

Опис серії «Статус»

Двері серії «Статус» сертифіковані стандартами ДСТУ Б В.2.6.11: 2011 «Блоки дверні металеві вхідні. Загальні технічні вимоги»та ДСТУ Б В.2.6.19: 2008 «Блоки дверні. Забезпечення звукоізоляції».

Особливості серії «Статус»

Серія призначена для використання в місцях, що контактують з атмосферними явищами — дощем, туманом з випаданням осаду, ультрафіолетом і т. ін. Водночас двері можна використовувати і всередині житла як звичайні вхідні.

Зовнішня і внутрішня накладки виготовлені зі сталевого оцинкованого листа з фарбуванням Printech в комбінації з екструдованим пінополістиролом.

Екструдований пінополістирол — сучасний легкий матеріал з відмінними теплоізоляційними і шумопоглинаючими властивостями (з пінопластом не має нічого спільного, це абсолютно різні матеріали) .

Коробка зварена з двох сталевих профілів 60х30 і 50х40, полотно — із сталевого профілю 60х30, що забезпечує необхідну жорсткість всієї конструкції. Метал дверного блоку покритий поліцінковим грунтом і пофарбований полімерною порошковою фарбою графітового кольору. Дверне полотно і коробка утеплені мінеральною ватою, а коробка і поріжок додатково оснащені терморозривом.

Терморозривом називається спеціальна теплоізоляційна вставка між металевими частинами конструкції. Терморозрив у вхідних дверях знижує їх загальну теплопровідність — його наявність особливо актуальна в дверях, що контактують з вулицею .

Технічні характеристики серії «Статус»

Зразки серії «Статус»

Переваги серії

Одна з безперечних переваг дверей серії «Стандарт» — вартість. Водночас моделі обшиті товстим металом і оснащені не дешевими китайськими, а досить надійними замками Kale. У разі можливої поломки знайти їх не складе труднощів в будь-якому магазині, що важко у випадку з китайськими замками — часом знайти їх або заміну з однаковими розмірами вельми непросто.
Три петлі та поріг з нержавійки — теж вагомі аргументи, що заслуговують на увагу. Каркас всієї конструкції жорсткий, витримані всі розміри і геометрія — монтажники нашого сервіс-центру здійснили безліч установок в різних районах Одеси, жодного нарікання не було.

З огляду на вищесказане, можна сказати, що в своєму ціновому сегменті двері серії «Стандарт» є одним з найкращих варіантів, залишаючи позаду багатьох одеських виробників — у одного метал тонкий, в іншого найдешевші замки і т. ін. І якщо вам потрібні надійні вуличні або вхідні двері, то на серії «Стандарт» безперечно варто зупинити свою увагу.

Недоліки серії

Двері «Стандарт» підкуповують своєю ціною, але слід розуміти, такий буде і рівень протистояння зламу. На багатьох сайтах серія позиціонується як виключно зламостійка, що неправда — рівень протистояння зламу, який надається дверима компаній Clavis і «Новий світ» набагато вище. Тому, якщо вам потрібен більш високий рівень зламостійкості, то слід звернути увагу на продукцію згаданих виробників, або встановити принаймні більш зламостійкий циліндр.

Рівень протистояння зламу не є недоліком самих дверей — вони досить непогані, як уже говорилося, справа в усій цінової категорії. Замки Kale непогані механізми, але не зрівняються по зламостійкості з продукцією Mottura. Можна відзначити і відсутність броненакладок, але повторимося — двері повною мірою відповідають своїй ціні, кращий варіант в Одесі знайти нелегко. І якщо замість замків і циліндрів Kale поставити високотехнологічні та дійсно зламостійкі замки Mottura і циліндр такого ж рівня, то двері відразу перестануть бути недорогими. Загалом можна твердо сказати, що виробнику у пропонованій серії вдалося досягти прийнятного компромісу між ціною, міцністю і зламостійкістю.

Доставка і установка

Куплені вами двері ми безкоштовно доставимо до вашого під'їзду в радіусі 10 кілометрів від розташування нашого магазину. Ми також зможемо домовитися про доставку дверей в більш віддалені райони Одеси і деякі райони одеської області. Звернемо вашу увагу, що ми не здійснюємо підйом дверей, але можемо запропонувати послуги співпрацюючої з нами бригади вантажників, які за окрему плату піднімуть двері на будь-який поверх. При потребі майстри нашого сервіс-центру можуть провести якісну установку куплених металевих вхідних дверей.

Магазин «Добрий дім» — якісні вуличні двері в Одесі

Меню розділу дверей