Двері та вікна. Ринок «7 км», Одеса.
Замки, фурнітура, сейфи

Ринок «7-й км» по праву вважається одним з найбільших в Україні. За десяток років він зі звичайного речового ринку перетворився на величезний комплекс, що знаходиться на перетині торгових шляхів. І багато споживачів, як одесити, так і гості нашого міста, вважають за краще купувати товари саме на ньому, припускаючи, що ціни на цьому ринку нижче, ніж в магазинах Одеси. Зазвичай такі припущення виявляються вірними.

З вибаченнями повідомляємо, що контейнер на ринку тимчасово закритий!

Всю перераховану вище продукцію ви зможете купити в центрі Одеси за цінами ринку «7-й км» в нашому головному магазині. Ще раз приносимо свої вибачення.

Наш магазин представлений на Одеському ринку сьомого кілометра Овідіопольської дороги контейнером №2646. У ньому ви можете замовити:

Пропоновані в нашому контейнері на ринку «7-й кілометр» вікна і двері виготовляються на замову за індивідуальним проектом. Виняток становлять вхідні двері серії «Rex». Вони вирізняються низькою ціною, яку дозволила знизити уніфікація виробництва, при якій двері виготовляються за певними шаблонами та мають однакові розміри. При замовленні вікон і дверей ми пропонуємо також їх доставку і установку. Вся продукція комплектується фірмовою фурнітурою, на яку надається гарантія.

Наша торгова точка пропонує асортимент замків — більш широкий вибір ви навряд чи знайдете на всьому ринку 7-го кілометра. Є моделі різних виробників і різних цінових категорій — від замків найвідоміших світових брендів, що мають ціну, яка відповідає їх імені, до недорогої, але якісної продукції менш відомих виробників, серед яких є і вітчизняні.

Так само широкий і вибір різних комплектуючих, серед яких завжди актуальні циліндри до замків, іменовані також личинками і серцевинами. Як і замки, всі вони фірмові та мають гарантію.

Меню розділу дверей