Циліндри Mul-T-Lock MTL 800 в Одесі

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

MTL800 забезпечує найвищий рівень захисту від маніпуляційного відкриття, його можна назвати найкращим циліндром Mul-T-Lock. Якщо вести мову про подібні механізми інших виробників, то це насамперед Abloy Protec 2 і Mottura Champions C38. Механізми більш високого рівня — це EVVA 3KS, DOM Diamant, BKS Janus 45. Всі перераховані циліндри є в Одесі в наявності в нашому магазині.

НАШ МАГАЗИН Є ОФІЦІЙНИМ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ
ЦИЛІНДРІВ MUL-T-LOCK В ОДЕСІ

Ми здійснюємо безкоштовну розсилку циліндрів по Україні, при відправці «Новою поштою» доставка безкоштовна. Наш магазин також є сертифікованим сервіс-центром, ми зможемо виготовити будь-яку кількість дублікатів для потрібного циліндра.

Особливості Mul-T-Lock MTL800

Перш ніж почати опис, звернемо вашу увагу, що MTL800 по суті є моделлю Mul-T-Lock MT5+. Компанія провела ребрендинг, унаслідок якого існуючі циліндри отримали нові назви, і MT5+ став називатися MTL800. Конструкція обох моделей абсолютно однакова, різниця лише в кольорі пластикової головки ключів та логотипі.

Основою секретності циліндра є дві системи кодування, засновані на запатентованих технологіях Mul-T-Lock Telescopic pin і Finger-пластинах, а також інтерактивний елемент Double alpha-spring.

Технологія Telescopic pin (перша система кодування)

Система подвійних пінів використовувалася в попередніх моделях і зарекомендувала себе досить непогано. Її суть така: піни циліндра є телескопічними (подвійними) — кожен пін фактично є парою, що складається із зовнішнього і внутрішнього пінів.

Оскільки пар загалом п'ять, то пінів виходить десять. Внутрішній і зовнішній піни контактують з різними частинами своєї лунки на ключі, водночас кожна з пар має свою конструкцію — існує по 4 варіанти внутрішніх і зовнішніх пінів кожної з пар.

Система Finger-пластин (друга система кодування)

Система фингер-пластин (фингер-пінів) являє собою незалежну систему кодування з п'яти елементів, що ковзають по спеціальній нарізці ключа у вигляді змійки. Потрібно зазначити, що таке рішення використовується в механізмах інших виробників, насамперед EVVA 3KS (в ньому три змійки), який вважається нерозкривним. На словах усе виглядає просто, але рішення забезпечує дуже високий рівень захисту від інтелектуальних впливів, і більше додати просто нічого.

Фингер-піни керують плаваючою запірною планкою (на кресленні не позначена), що забезпечує додаткове блокування ротора (перше здійснюють телескопічні піни).

Технологія Double alpha-spring

Double alpha-spring (альфа-пружина) — це інтерактивний елемент, розміщений на кінці леза ключа. З альфа-пружиною взаємодіє спеціальний елемент ротора, що не входить в основну систему кодування. Альфа-пружина складається з двох вузьких частин, і елемент ротора повинен взаємодіяти тільки з однією з них. Ключ без інтерактивного елемента розпізнано не буде і циліндр не відчинить навіть при збігу всіх інших кодувань.

Протистояння інтелектуальному розкриттю

Подвійні піни самі по собі забезпечують досить високу стійкість до маніпуляційного відкриття. У сукупності з фингер-пластинами та інтерактивним елементом цей рівень стає найвищим, незалежно від способу розкриття — бампінга, роботі відмичками або спецінструментом. Для відкриття циліндра потрібен збіг з нарізкою у вигляді лунок внутрішніх і зовнішніх подвійних пінів (знімається перше блокування ротора), вибудовування в потрібну лінію фингер-пінів (знімається друге блокування ротора) та установка в потрібне положення елемента, що взаємодіє з альфа-пружиною. З огляду на кількість перерахованих умов, рівень захисту можна назвати майже нерозкривним.

Протистояння силовому зламу

Протистояння силовим методикам зламу з урахуванням розміщення механізму в дверному полотні можна назвати слабким місцем всіх циліндрів без винятку.

Оскільки корпус і ротор циліндра виготовлені з латуні, захист від силових впливів ґрунтується на стандартному рішенні — використанні елементів з твердих металів.

Захист від висвердлювання пружин пінів надає вертикальний штифт з твердосплавного металу в передній частині корпусу циліндра. Висвердлюванню самих пінів запобігає захисний елемент, розміщений у верхній передній частині корпусу, який захищає стик ротора і циліндра. Нарешті, для утруднення висвердлювання самого ротора в його передній частині встановлена ще пара штифтів.

Протистояння розриву і вириванню циліндра базується на сталевій загартованій пластині, розміщеній в нижній частині корпусу — таке рішення використовується виробниками дуже часто.

Захист від згортання (роботи згортишем) дає вищезгадана запірна планка, що проходить по всій довжині ротора. Рівень захисту можна назвати абсолютним.

Захист від силового зламу дуже гідний — захищені усі вразливі місця, проте водночас повним назвати не можна — його дасть тільки захисна фурнітура, використання якої доцільно для будь-якого, навіть найдорожчого циліндра.

Зведений список характеристик Mul-T-Lock MTL800

Модифікація «три в одному» (світлофор)

Циліндри можуть постачатися в модифікації «три в одному» (3 in 1). Її стисла суть така — циліндр має можливість самостійного перекодування. Комплектацію складають три різних комплекта ключів, і при потребі користувач вставляє ключ з нового комплекту, перекодуючи таким чином циліндр. Після цього попередній комплект припиняє свою дію.

Ключі та виготовлення дублікатів

Ключ має запатентований профіль і є реверсивним — в проріз циліндра його можна вставляти будь-яким боком.

Дублікати ключів можна виготовити в сертифікованих центрах, таких як наш, пред'явивши картку власника циліндра.

Комплектація циліндра

Комплектація складається з циліндра, трьох ключів, кріпильного гвинта і картки власника циліндра з секретним кодом, по якій виготовляються дублікати.


Нагадуємо, що майстри нашого сервіс-центру можуть встановити куплений циліндр в будь-якому районі Одеси.

Циліндри (личинки, серцевини) Mul-T-Lock MTL800 в Одесі з установкою

Відкрити меню розділу