У зв'язку з введенням карантину магазин працює в онлайн-режимі. Телефонуйте, ми на зв'язку.

Циліндри EVVA MCS в Одесі

Безкоштовна доставка по місту та Україні!

Циліндр MCS (Magnetic Code System — система магнітного кодування) забезпечує найвищий захист від інтелектуальних методик відкриття циліндрів — це топова модель в лінійці механічних циліндрів EVVA. Її секретність базується на трьох системах кодування — однієї магнітної і двох механічних.

Магазин «Добрий дім» є офіційним дистриб'ютором EVVA в Одесі та Україні — наші фахівці в складі київської компанії «Клавис» їздили на завод в Австрію, де здали всі нормативи, передбачені стандартами підприємства, а також отримали сертифікат, що підтверджує наші повноваження.

Опис циліндра


MCS (вимовляється як «ЕМ-КА-ЕС» або «ЕМ-СІ-ЕС») виготовляється в Австрії, виробництво не виходить за межі країни. Личинка сертифікована стандартом EN 1303 і отримала максимально можливі оцінки у випробуваннях секретності та надійності (6 балів), і максимально можливою оцінкою (2 бали) в випробуваннях на зламостійкість. Система контролю якості при виробництві відповідає нормам стандарту ISO 9001.

Циліндр випускається з кінця минулого століття і за минулі десятиріччя показав себе надійним пристроєм, робота і стійкість до різних способів зламу якого повністю відповідають оцінкам стандартів — механізм по праву вважається одним з найбільш зламостійких механізмів світу. Ключ, система кодування і сам циліндр захищені різними патентами в багатьох країнах світу.

Система магнітного кодування

Основою секретної частини циліндра є ротор, оснащений 8 обертовими магнітами, взаємодіючими з 4 магнітними елементами ключа. Під час вилучення ключа, магніти ротора завжди виявляються у випадковому положенні — воно «збивається» магнітами ключа, тому зісканувати будь-яким способом правильну магнітну комбінацію неможливо.

При введенні ключа з правильним магнітним кодуванням, усі магнітні елементи ротора шикуються в правильне положення, після чого при збігу механічного кодування два запірних елемента знімають блокування ротора, дозволяючи закрити або відкрити циліндровий механізм.

Магнітні елементи ротора і ключа виготовлені зі сплаву самарію і кобальту, що має високу стабільність і не розмагнічується згодом. Магнітні елементи ротора захищені від впливу зовнішніх магнітних полів.

Механічна система кодування

Механічне кодування являє собою системи, що розпізнають дві різні нарізки на бічних торцях ключа. Скануючі елементи ротора, які взаємодіють з кодовим візерунком ключа, пересуваються без допомоги пружин, що обумовлює дуже низький рівень тертя. Завдяки такому рішенню робота циліндра і введення ключа виключно м'які, а надійність висока: низьке тертя — низький знос деталей.

Зведені характеристики EVVA MCS

 • Кожен циліндр і ключ унікальні.
 • Три системи інтелектуального розпізнавання (дві механічних і одна магнітна).
 • Максимально можливі оцінки в тестах стандарту EN 1303 на зламостійкість, секретність і надійність.
 • Високостабільні магніти на основі Samarium Cobalt 5 забезпечують тривалий термін служби.
 • Неможливість перемагнічування і розмагнічування магнітних елементів з використанням звичайних методів.
 • Кодування перевіряється двома окремими перевірками, коли ключ повертається на 360°.
 • Абсолютний захист від бампінга.
 • Винятковий рівень протистояння відмичкам та іншим маніпулятивним методикам розкриття.
 • Корпус і ротор оснащені захисними елементами від силового зламу.
 • Довговічна і дуже м'яка робота циліндра через відсутність пружин в системах розпізнавання.
 • Відсутність в механіці циліндра деталей з латуні.
 • Стійка робота при засміченні та обмерзанні.
 • Можливість створення на базі MCS систем майстер-ключа зі складною ієрархією керування доступом.
 • Можливість складання за модульною системою циліндра потрібної довжини з кроком 5 мм.
 • Захист ключів від несанкціонованого виготовлення дублікатів.

Протистояння інтелектуальному розкриттю


Протистояння маніпуляційному відкриттю, як уже говорилося, знаходиться на найвищому рівні.

Бампінг неможливий в принципі через відсутність пінів. Наявність магнітного кодування робить теоретично неможливим розкриття відмичками та імпресієй — для відкриття циліндра необхідно правильне розташування всіх восьми магнітних елементів, які при вилученні ключа виставляються в випадкове положення (останні магнітні елементи ключа при виході «збивають» положення всіх магнітних елементів ротора), тому сканування магнітного кодування ротора неможливе.

Про підбір ключа мова взагалі не йдеться — кількість можливих секретних комбінацій вимірюється квадрильйонами. Після кожного повного повороту ключа виконується повторне розпізнавання, тому, навіть якщо теоретично за допомогою якихось маніпуляцій вдасться зробити перший поворот, їх доведеться повторювати ще раз — переважна кількість циліндрових замків двообертні.

Протистояння силовому зламу


Слабке місце всіх циліндрів — вандальні дії: високосекретні механізми легше зруйнувати, ніж відкрити без руйнування. MCS із цього боку оснащений на рівні, відповідному циліндрам такого класу: від висвердлювання корпусу і ротора циліндр захищений твердосплавними вставками, від розриву або зламу з подальшим вилученням зовнішньої частини — потужною сталевою вставкою, а від вбивання — кутом положення кулачка (близько 30 градусів).

Проте потрібно розуміти, що навіть найдосконаліший циліндр може не витримати ударів важкого молотка або кувалди. Тому використання якісної і, що важливо, правильно встановленої захисної фурнітури є нагальною потребою при використанні БУДЬ-ЯКОГО циліндра. Фурнітура також підвищує рівень протистояння інтелектуальному розкриттю, ускладнюючи маніпуляції крадійськими інструментами.

Ключі та дублікати


Через дві різні нарізки на ключі, ключ MCS не двосторонній — він вводиться в циліндр однією стороною. Запобігання несанкціонованому виготовленню дублікатів знаходиться на найвищому рівні — копіювання здійснюється на заводі-виробнику в Австрії, заготовок ключів у вільному поширенні немає. Заявки на виготовлення приймаються офіційними представниками компанії EVVA, подібними нашому магазину. Для замови дубліката необхідно пред'явити картку власника циліндра та один з ключів.

Комплектація


Циліндр EVVA MCS, 5 ключів, кріпильний гвинт, картка власника циліндра.