Циліндри EVVA ICS

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

Циліндровий механізм ICS забезпечує високий рівень захисту від інтелектуальних методик розкриття циліндрів. Секретність механізму базується на механічній системі кодування, що складається з комбінації двох скануючих ключ в різних площинах систем, які в сукупності містять 13 скануючих елементів — одна з них пінового типу, друга містить піни у вигляді слайдерів, що ковзають по секретному візерунку ключа.

Магазин «Добрий дім» є офіційним дистриб'ютором EVVA в Одесі та Україні — наші фахівці в складі київської компанії «Клавис» їздили на завод в Австрію, де здали всі нормативи, передбачені стандартами підприємства, а також отримали сертифікат, що підтверджує наші повноваження.

Технічний опис

ICS (вимовляється ка «ай-сі-ес» або «і-ка-ес») виготовляється в Австрії і сертифікований європейським стандартом EN 1303 за найвищими оцінками в тестах надійності та секретності (6 пунктів), і найвищою оцінкою (2 пункти) в тесті на зламостійкість. Контроль якості на заводі відповідає нормам стандарту ISO 9001.

ICS розроблений для професійного використання, комбінація систем і сама конструкція є унікальними і надійними в роботі — циліндр без змін випускається тривалий час, за винятком останньої модифікації, в якій підвищений рівень захисту копіювання ключа (з урахуванням появи 3D-принтерів та інших високих технологій). Профіль ключа і конструкція циліндра запатентовані у багатьох країнах світу.

Конструкція ICS

Секретна частина циліндра містить дві системи розпізнавання. Перша з них складається з 10 пластин з кодовими елементами, що ковзають по обидва боки ключа (по 5 з кожного боку) в одній вертикальній площині. Друга містить три штифта, взаємодіючих з кодовими елементами ключа, нарізаними в інший вертикальній площині. У разі правильного кодування ключа, усі кодові елементи ротора шикуються в потрібне положення, при якому відбувається звільнення блокуючих обертання ротора двох запірних планок, які дають можливість відкрити або закрити циліндр.

Зовнішня і внутрішня частина ICS кріпляться на потужній вставці (каркасі) з нержавіючої сталі, в механіці циліндра не використовуються деталі з латуні, що забезпечує тривалу роботу механізму.

Зведені характеристики циліндра EVVA ICS

Протистояння інтелектуальному розкриттю

Протистояння маніпуляційному відкриттю знаходиться на рівні, який багато хто в своїх описах і оглядах називає нерозкривним — розпізнання ключа здійснюється в трьох вертикальних площинах (кодові пластини з двох сторін і три нижніх піна).

Бампінг неможливий в принципі через присутність ковзаючих пластин з кодовими елементами — цьому розкриттю схильні механізми тільки з традиційною системою пінів. Про підбір ключа мова взагалі не йдеться — кількість можливих секретних комбінацій вимірюється десятками мільйонів. Робота відмичками виключно складна — кожен пін кодових пластин оснащений обманними елементами, що протидіють роботі зламника: задіюючи їх, відмичка викликає помилкове спрацьовування. До того ж профіль ключа складний, а місця для проведення маніпуляцій з відмичками вкрай мало — товщина ключа 3 міліметри.

Протистояння силовому зламу

Слабке місце всіх циліндрів — вандальні дії: високосекретні механізми легше зруйнувати, ніж відкрити без руйнування. ICS в цьому сенсі оснащений на рівні, відповідному циліндрам такого класу: від висвердлювання корпус і ротор захищені твердосплавними вставками. Від розриву або зламу з подальшим вилученням зовнішньої частини — міцною сталевою вставкою, а від вбивання — кутом положення кулачка (близько 30 градусів). Оскільки запірні планки блокують ротор по всій довжині, то силовий поворот (розкриття «згортишем») також неможливий.

Зазначимо, що будь-який циліндр потребує додаткового захисту у вигляді броненакладок — вони захистять механізм від силових дій ударного типу (молоток, кувалда і подібні інструменти) і підвищать рівень протистояння інтелектуальним способам відкриття, оскільки маніпулювати інструментом стає значно складніше.

Ключі та виготовлення дублікатів

Ключ ICS вставляється в циліндр будь-якою стороною — він реверсивний (двосторонній). Захист від копіювання ключа сторонніми особами знаходиться на максимально можливому рівні — копії виготовляються на заводі в Австрії, їх замова здійснюється у офіційних постачальників циліндрів після пред'явлення картки власника з комплекту циліндра. Заготовки ключів не поширюються взагалі, сам ключ містить технологічні рішення, що запобігають його точному скануванню для відтворення на 3D-принтерах.

Комплектація

Циліндр EVVA ICS, 5 ключів, картка власника циліндра.

Відкрити меню розділу