Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Циліндри EVVA ICS

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

Циліндровий механізм ICS забезпечує високий рівень захисту від інтелектуальних методик розкриття циліндрів. Секретність механізму базується на механічній системі кодування, що складається з комбінації двох скануючих ключ в різних площинах систем, які в сукупності містять 13 скануючих елементів — одна з них пінового типу, друга містить піни у вигляді слайдерів, що ковзають по секретному візерунку ключа.

Магазин «Добрий дім» є офіційним дистриб'ютором EVVA в Одесі та Україні — наші фахівці в складі київської компанії «Клавис» їздили на завод в Австрію, де здали всі нормативи, передбачені стандартами підприємства, а також отримали сертифікат, що підтверджує наші повноваження.

Технічний опис


ICS (вимовляється ка «ай-сі-ес» або «і-ка-ес») виготовляється в Австрії і сертифікований європейським стандартом EN 1303 за найвищими оцінками в тестах надійності та секретності (6 пунктів), і найвищою оцінкою (2 пункти) в тесті на зламостійкість. Контроль якості на заводі відповідає нормам стандарту ISO 9001.

ICS розроблений для професійного використання, комбінація систем і сама конструкція є унікальними і надійними в роботі — циліндр без змін випускається тривалий час, за винятком останньої модифікації, в якій підвищений рівень захисту копіювання ключа (з урахуванням появи 3D-принтерів та інших високих технологій). Профіль ключа і конструкція циліндра запатентовані у багатьох країнах світу.

Конструкція ICS

Секретна частина циліндра містить дві системи розпізнавання. Перша з них складається з 10 пластин з кодовими елементами, що ковзають по обидва боки ключа (по 5 з кожного боку) в одній вертикальній площині. Друга містить три штифта, взаємодіючих з кодовими елементами ключа, нарізаними в інший вертикальній площині. У разі правильного кодування ключа, усі кодові елементи ротора шикуються в потрібне положення, при якому відбувається звільнення блокуючих обертання ротора двох запірних планок, які дають можливість відкрити або закрити циліндр.

Зовнішня і внутрішня частина ICS кріпляться на потужній вставці (каркасі) з нержавіючої сталі, в механіці циліндра не використовуються деталі з латуні, що забезпечує тривалу роботу механізму.

Зведені характеристики циліндра EVVA ICS

  • Найвищі оцінки стандарту EN 1303 в випробуваннях на надійність, секретність і зламостійкість.
  • Унікальна система ICS, захищена багатьма патентами.
  • Неможливість відкриття бампінгом.
  • Захисні елементи, які протидіють зламу силовими методами.
  • Високий рівень захисту від відмичок та інших маніпуляційних методик розкриття.
  • Відсутність в механізмі латунних деталей.
  • Стійка робота в умовах обмерзання і засмічення.
  • Можливість створення на базі ICS майстер-систем зі складною ієрархією керування доступом.
  • Можливість складання за модульною системою циліндра потрібної довжини з кроком 5 мм.
  • Захист ключів від несанкціонованого виготовлення дублікатів.

Протистояння інтелектуальному розкриттю


Протистояння маніпуляційному відкриттю знаходиться на рівні, який багато хто в своїх описах і оглядах називає нерозкривним — розпізнання ключа здійснюється в трьох вертикальних площинах (кодові пластини з двох сторін і три нижніх піна).

Бампінг неможливий в принципі через присутність ковзаючих пластин з кодовими елементами — цьому розкриттю схильні механізми тільки з традиційною системою пінів. Про підбір ключа мова взагалі не йдеться — кількість можливих секретних комбінацій вимірюється десятками мільйонів. Робота відмичками виключно складна — кожен пін кодових пластин оснащений обманними елементами, що протидіють роботі зламника: задіюючи їх, відмичка викликає помилкове спрацьовування. До того ж профіль ключа складний, а місця для проведення маніпуляцій з відмичками вкрай мало — товщина ключа 3 міліметри.

Протистояння силовому зламу


Слабке місце всіх циліндрів — вандальні дії: високосекретні механізми легше зруйнувати, ніж відкрити без руйнування. ICS в цьому сенсі оснащений на рівні, відповідному циліндрам такого класу: від висвердлювання корпус і ротор захищені твердосплавними вставками. Від розриву або зламу з подальшим вилученням зовнішньої частини — міцною сталевою вставкою, а від вбивання — кутом положення кулачка (близько 30 градусів). Оскільки запірні планки блокують ротор по всій довжині, то силовий поворот (розкриття «згортишем») також неможливий.

Зазначимо, що будь-який циліндр потребує додаткового захисту у вигляді броненакладок — вони захистять механізм від силових дій ударного типу (молоток, кувалда і подібні інструменти) і підвищать рівень протистояння інтелектуальним способам відкриття, оскільки маніпулювати інструментом стає значно складніше.

Ключі та виготовлення дублікатів


Ключ ICS вставляється в циліндр будь-якою стороною — він реверсивний (двосторонній). Захист від копіювання ключа сторонніми особами знаходиться на максимально можливому рівні — копії виготовляються на заводі в Австрії, їх замова здійснюється у офіційних постачальників циліндрів після пред'явлення картки власника з комплекту циліндра. Заготовки ключів не поширюються взагалі, сам ключ містить технологічні рішення, що запобігають його точному скануванню для відтворення на 3D-принтерах.

Комплектація


Циліндр EVVA ICS, 5 ключів, картка власника циліндра.