Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Установка дверних дотягувачів в Одесі

Сервісний центр магазину «Добрий дім»

Найважливішими факторами при виборі дотягувача є вага дверного полотна і тип установки — закривачі можуть встановлюватися на дверне полотно, в середину полотна, в підлогу або на дверну коробку. Дотягувачі можуть мати різні регулювання, фіксатори, прискорювачі та сповільнювачі руху двері, дохлопу тощо — різних нюансів настільки багато, що необізнаній людині часом важко самостійно замінити дотягувач, не кажучи про його самостійний вибір та установку.

Якщо ви не розбираєтеся в дотягувачах, то наші консультанти порадять, а фахівці встановлять, відрегулюють і докладно пояснять, як ними користуватися. Вибрати дверний дотягувач ви зможете в нашому магазині, а фахівці нашого сервіс-центру можуть встановити його в будь-якому районі Одеси.

На фотографіях наведена одна з наших робіт — установка доводчика і захисної фурнітури Rostex. Установка виконувалася на двері, які важко назвати якісними, проте робота була виконана, все працює і донині.

«Ти що, в ліфті народився?» — риторичне питання з переносним змістом, що задається людині, яка забуває закривати за собою двері. А, як показує досвід, таких людей багато. Завдяки цим забивакам хтось колись і винайшов дверний дотягувач — закривач дверей. Але проблема перейшла в іншу площину. Добропорядні громадяни, які не звикли до функцій дотягувачів, старанно тягнули за ручку, намагаючись закрити за собою двері. Але час ставить все на свої місця — люди звикли і сучасні суспільні місця важко уявити без дверних дотягувачів.

Сервіс-центр магазину «Добрий Дім» —
продаж, установка та обслуговування дверних дотягувачів в Одесі!