Установка дверних дотягувачів в Одесі

Сервісний центр магазину «Добрий дім»

Найважливішими факторами при виборі дотягувача є вага дверного полотна і тип установки — закривачі можуть встановлюватися на дверне полотно, в середину полотна, в підлогу або на дверну коробку. Дотягувачі можуть мати різні регулювання, фіксатори, прискорювачі та сповільнювачі руху двері, дохлопу тощо — різних нюансів настільки багато, що необізнаній людині часом важко самостійно замінити дотягувач, не кажучи про його самостійний вибір та установку.

Якщо ви не розбираєтеся в дотягувачах, то наші консультанти порадять, а фахівці встановлять, відрегулюють і докладно пояснять, як ними користуватися. Вибрати дверний дотягувач ви зможете в нашому магазині, а фахівці нашого сервіс-центру можуть встановити його в будь-якому районі Одеси.

На фотографіях наведено кілька прикладів установок, виконаних на дверях різного типу (переважно парадного призначення).

Про необхідність використання дотягувачів

Якщо про необхідність використання дотягувачів в квартирі можна посперечатися, то для публічних місць їх наявність є необхідністю — існує низка чинників, за якими їх варто встановлювати.

По-перше, грюкання дверей дратує всіх — і відвідувачів, наприклад, магазину, і його продавців. Погодьтеся, важко уявити салон краси або солідну банківську установу, де кожну хвилину лунає звук дверей, що закриваються. Можна, звичайно, тримати двері відчиненими, але тоді доведеться забути про економію тепла взимку і прохолоди влітку, коли в приміщенні працює кондиціонер.

Наступний момент — двері без дотягувача швидше входять з ладу. Сотні циклів відкриття і різкого закриття в день не можуть пройти безслідно як для самого дверного полотна, так і для дверної коробки, яка постійно знаходиться під ударами.

Загалом, дотягувач, званий іноді дверним закривачем, з певністю можна назвати річчю потрібною, а часом і необхідною.

Сервіс-центр магазину «Добрий Дім» —
продаж, установка та обслуговування дверних дотягувачів в Одесі!

Меню розділу установки