Установка вхідних дверей в Одесі

Сервісний центр магазину «Добрий дім»

Замовивши і купивши в нашому магазині вхідні або котеджні двері, вам не доведеться шукати майстрів для їх доставки та установки: наші фахівці зроблять все в кращому вигляді. Перед виготовленням дверей ми завжди враховуємо різні нюанси і можливі проблеми, тому складнощі під час монтажу виникають вкрай рідко. Під час установки завжди використовуються відповідні вазі дверей кріплення і якісні матеріали — монтажна піна не перетвориться на труху через кілька років.

За понад 20-річну історію існування нашого магазину і сервіс-центру ми встановили в Одесі та області безліч дверей, які служать без жодних нарікань своїм власникам. Якщо ж з часом і виникають якісь проблеми в експлуатації (механізмам властиво зношуватися), то наш центр завжди готовий прийти на допомогу і зробити все можливе для виправлення ситуації, що склалася.

На фотоматеріалах наведено кілька прикладів установок дверей, але якщо вам цікаві подробиці, то ми пропонуємо ознайомитися з фотозвітом про повний цикл установки котеджних дверей в околицях Одеси.

Якщо мова йде про встановлення дверей, пропонованих нашим магазином, то, як ми вже говорили, проблем не виникає, і служити двері будуть довгі десятиріччя. Дещо складніше справа з дверима, виготовлених іншими виробниками. Їх якість безпосередньо впливає на якість установки. Якщо двері зроблені неправильно — не витримані прямі кути, зазори, розміри; не дотримана співвісність петель та інше, то як ці двері не став, результат буде не найкращий. Це тягне за собою сумні наслідки у вигляді швидкого зносу двері та поломки замків.

Ми не можемо гарантувати якісну роботу встановлених нами вхідних дверей, виготовлених халтурно або без дотримання технологій. На жаль, такі двері в Одесі зустрічаються вельми часто, і багато одеситів в гонитві за низькими цінами згодом розплачуються за таку «економію» своїм гаманцем.

Ми гарантуємо якісну установку вхідних дверей,
куплених в нашому магазині

Меню розділу установки