Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Установка металопластикових вікон в Одесі на промислових об'єктах, будовах, держустановах і держпідприємствах. Ціни від виробника

Одеса — велике місто і фірм, що пропонують установку металопластикових вікон, в ньому чимало. Пропонують різні вікна — як відомих брендів, так і невідомих виробників. Ціни, зрозуміло, різні — іноді завищені, іноді нормальні, а часом і викидні. Настільки викидні, що час задуматися про їх якість...

Фірми також бувають різні — одні мають ім'я, зароблене часом і якістю своєї продукції, інші — одноденки, яких завтра може і не бути. Як не буде і тривалих термінів гарантії, які вони дають.

Ми пропонуємо вам установку якісних металопластикових вікон за цінами виробника. Ми здійснюємо виготовлення і установку вікон з металопластику не тільки приватним клієнтам, а й на різних будівельних об'єктах, держустановах і т. ін. У такому разі вартість вікон і установки буде значно нижчою за звичайну, оскільки розрахунок здійснюється за окремою схемою. На всі віконні конструкції надається гарантія і запорукою виконання гарантійних випадків служить час нашого існування — більше двох десятків років.

Наші фахівці встановлюють металопластикові вікна в Одесі та Одеській області:

  • на різних будівельних об'єктах;
  • в державних установах;
  • на промислових підприємствах;
  • всіх інших об'єктах, де потрібен великий обсяг робіт.

На вас чекає спеціальна цінова пропозиція, якісне виконання робіт та прийнятні терміни їх виконання. Телефонуйте, ми завжди зможемо домовитися!

Виготовлення та встановлення металопластикових вікон на промислових об'єктах Одеси і Одеської області