Дверні латунні ручки DND в Одесі

Історія DND (Італія) починається в 1968 році, коли Анджелом Мартінеллі була заснована компанія Martinelli, яка стала через короткий час найвідомішим виробником дверних ручок. У 1998 році Martinelli створює бренд DND (Diffusione Nuovo Design), продукцію якого ми пропонуємо в Одесі.

Ручки DND належать до елітного сегмента — кожна модель має свій неповторний дизайн, і якщо він здасться знайомим, то дивуватися не варто — саме з ручок подібних виробників робляться китайські копії, часом дуже непогані. Ручки відлиті з латуні, яка, на відміну від сплаву ЦАМ (цинк, алюміній, мідь), що повсюдно використовується, по праву вважається найкращим матеріалом. Відповідну якість має і покриття — служитиме воно буде довгі десятиріччя. Загалом, продукція компанії повністю відповідає одному зі своїх слоганів — Handles with care (ручки, зроблені з турботою). Втім, це можна сказати про всіх виробників подібного рівня — Mandelli та Colombo (Італія), Coba (Іспанія), Tupai (Португалія), продукцію яких ми пропонуємо.

Ручки DND в Одесі ви зможете купити у нашому магазині. Поставляються вони на замову, але зразки є, ви зможете ознайомитися з ними та помацати наживо. Звертаємо вашу увагу на те, що монітор може спотворювати відтінки кольорів пропонованих зразків.

Дверні ручки DND на квадратній розетці

Дверні ручки DND на круглій розетці

Відкрити меню розділу